Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkezdtem szedni E vitamint a...

Elkezdtem szedni E vitamint a vékony méhnyálkahártyám miatt - hogy szedjem, egész hónapban vagy csak pé-ig? Hallottam már ezt is, azt is. Mikorra lesz eredmény?

Figyelt kérdés
Babát szetetnénk
2016. nov. 8. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan szedheted folyamatosan. E vitamin alapból sosem árt, babacsinálás ide vagy oda, nagyszerű antioxidáns.


De amúgy testileg teljesen rendben vagy? Menzeszed rendszeres, sosem volt cisztád, hormonproblémád, ilyesmik?


Mert ha ezek közül bármi nem klappol, akkor eheted nagy dózisban az E-vitamint, az eredményt nem fog hozni..

2016. nov. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Napokban voltam nőgyógyásznál, minden 100% rendben, csak a ciklus fázisához mérten vékony a méhnyálkahártyám. Sosem volt nőgyógyászati gondom, pm-es vagyok, de rendben vannak ott is az értékeim, így pedig azt gondolom, hogy már nem lehet akadály
2016. nov. 8. 12:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 400mg ot mondott a dokim, minden nap Egy szemet kell bevennem.

Páromnak is ajànlott heti 3-4 szemet. Folyamatos szedést ajánlott. Butaság, hogy csak ovulacioig lehet, nekem annyit mondott az orvosom, hogy a kèsés napjátòl ne szedjem, ha kèsne!:)

2016. nov. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Szia! Én csak a menstruáció első 3 napján nem szedtem. A többi napokon 400-t, volt hogy 800-t is. Mellé méhpempőt. Június 29-n a 13.napon 4mm volt. Szeptemberben a 14.napon 6mm. Októberben a 9.napon 6,5mm. Ez már jó volt.

Persze Aznap kaptam a biztonság kedvéért egy ösztrogén tablettát kipróbálásra.

Tegnap teszteltem pozitívat.


Az E vitamint júliustól szedtem. Méhpempőt augusztustól.


Neked mennyire vékony?

2016. nov. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok a pozitívhoz! Nekem 13. Napon 4 mm
2016. nov. 8. 16:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát igen. Ez igen vékony :(

Érdemes végigcsinálni a hormonprofilz

3. És 21.napi vérvétel.

Az ösztrogént szokták nézni többször egy hónapban, ha ez kevés, az is okozhat vékony nyálkahártyát.

2016. nov. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!