Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 16/l. Mennyi gyömbérteát kell...

16/l. Mennyi gyömbérteát kell inni hogy eredmény legyen? Mennyi adag és hány napon át?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 6. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Írd már le légyszi, hogy hogy lehet a gyömbérteától lefogyni!
2016. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyban függ a hozzá alkalmazott sport és diéta idejétől.
2016. ápr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit sem kell inni. Kevesebbet kell enni, és többet mozogni, attól lesz eredmény már néhány nap után.
2016. ápr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem hogy lehetnek egyesek ilyen hiszékenyek. A gyömbértea nem fogyaszt.
2016. ápr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
persze h hiszékeny hiszen 16/l még csak.
2016. ápr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Emeld meg a popsid és sportolj, ne a csodát várd.
2016. ápr. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező, ezt tisztázzuk akkor.


Először: a netes gyors fogyókúra, paleo meg hasonlókban ne higgy. A gyömbértea jó a torokgyulladásra, de nem fogsz fogyni tőle


Másodszor. Nem hiszem h ennyire kellene fogynod. Nem tudom ugyan, hogy hogy nézel ki, de azt tudom, hogy a 14-17 éves lány ismerőseim kb 80%a akar fogyni. Még akkor is, ha olyan vékony a derekuk, hogy teljesen át tudom fogni :p ráteszem a kezem a derekára, és összeérnek az ujjaim elöl-hátul... :p :p


Szóval, nézz ennek utána. Az, h nem vagy pálcikaember, nem baj. A legtöbb srác jobban bírja az olyan lányokat, akik nem csontsoványak... :) ha szabad így mondanom: akiken van mit fogni...


Nézd meg a testtömeg indexedet, ha máshogy nem tudod eldönteni :) neten találsz hozzá képletet meg táblázatot. Ha így is fogyni akarsz, ezzel próbálkozz:(ha nem kell, akkor is betarthatsz belőle valamennyit, mert nem ártalmas az egészségre :D)


Szóval. Sok gyümölcs és zöldség. Csirkehús a disznóhús helyett. Egyél halat. Spórolj a vajjal, zsírral a kenyéren :)

És, a legfontosabb: mozogj!! Mindegy, hogy mit sportolsz, kezdj el mozogni :) röplabda, kézilabda, úszás, futás... Mindegy h mit. Csak mozogj sokat.


És, ne várj ettől sem csodát. Nem fogsz ezzel sem kilókat ledobni néhány nap alatt. De, a zsírt izommá dolgozod át, és azért a sportos testalkat sem hátrány :)

2016. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15%
A zsírt nem lehet izommá alakítani. Mint ahogy a fából sem lesz vaskarika, meg a sz@rból sem lehet várat építeni... Ja és a sok gyümölcsben van jó sok gyümölcscukor is.
2016. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Igen, de a cukrot a szervezet csak nagy energiabefektetéssel alakítka át zsírrá. És, azt h zsírból izom, képletesen kell érteni... De tény h az eredmény ilyen lesz... Osztálytársam (fiú) túlsúlyos volt, elkezdett focizni meg kb úgy étkezni ahogy leírták. 2 év alatt kb 15 kiló ment le róla, és lett rajta helyette kb 8 kiló izom... Tesin én mértem őt le a netfites izéhez, onnan tudom.
2016. ápr. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A túl sok cukorból könnyen zsír lesz, főleg ha hajlamos rá az ember. Nem véletlenül van manapság annyi elhízott ember.
2016. ápr. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!