Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő elérni ezt az...

Mennyi idő elérni ezt az eredmény? KÉP

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy nagy a szórás(kaja, genetika stb. miatt), de ha a kajám(tömegelésnél) rendben van, viszont lassan hízó, magas, vékony vagyok, kb mennyi idő, vagy ami jobban érdekel, hogy egyáltalán elérhető e ez a cél?

Kép:


[link]


esetleg ez

[link]



2015. márc. 30. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Kb. 4 év, de ha rossz a genetikád soha.
2015. márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Ha nincs ilyen genetikád, hasonló csípő-váll aránnyal és izomtapadással, akkor sosem. Ha kb ilyen, akkor pár év.
2015. márc. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pár év, hasonló genetikával.
2015. márc. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


kb ilyen most

2015. márc. 30. 20:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó lesz alapnak szerintem.
2015. márc. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Túl széles csípőd van sajnos, nem a legjobb alap, de senki sem tökéletes.
2015. ápr. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A 6 mérettel nagyobb gatyát hanyagold! :)

Amúgy a táplálkozásodtól, és az edzésedtől függ, 1-től akár 5 év is lehet, attól függ mit csinálsz, mit eszel, mit szedsz (táplálékkieg) szóval sok mindentől!

Amit javasolnék, scitec shop kérj tanácsot, fehérje, kreatin, tömegnövelő, ezek tuti kellenek, és egyél minőségi kaját napi 5-6 alkalommal! Szóval rendes étrendet kövess, és edz kur va keményen! Elsönek, fizikum nővelő edzést ajánlanék, ami szálkásít, és nagy sokk a testnek.

2015. ápr. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!