Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A futas mennyire jo zsiregeto...

A futas mennyire jo zsiregeto es alakformalo? Kivancsi lennek arra is hogy ti mennyi ido alatt mit ertetek el vele.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 29. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Zsirleadashoz diétával jó mozgásforma. Izmosodáshoz nagyobb terhelés kell, max a rövid sprintek jók erre. El kell dönteni, hogy mit szeretnél, mert olyan étrend kell hozzá.
2014. ápr. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálam inkább szinten tartáshoz jó, pedig heti 3-4-szer szoktam 10-12 kilométereket futni.

Amitől nagyon jól tudok fogyni, az a biciklizés és imádom is, így a legtökéletesebb kombináció. 107 kilóról mentem le 92-re, másfél hónap alatt és ugyanúgy eszek, ettem mint azelőtt. Nem is jött vissza.

2014. ápr. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1.5 hónap 15kg? és nem néz ki úgy a bõröd mint egy telefosott búvárruha?
2014. ápr. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 *Glissade* ***** válasza:

Utolsó:DD


Nem járok futni!

2014. ápr. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, miért néznék ki úgy? 2 méter vagyok, előtte sem voltam kövér, csak most a maradék zsír jó része is eltűnt és ki vagyok szálkásodva.
2014. ápr. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 80 kilósan kezdtem el futni, most már tudom, hogy nem kellett volna. Heti kétszer-háromszor mentem, nem diétáztam, és mégis lement 10 kiló úgy 9-10 hónap alatt.
2014. máj. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugye azért írtam, hogy nem kellett volna, mert a nagy súly tényleg nagy terhelés ró a térdekre. Egy fél év után már nem is futottam csak heti egyszer-kétszer, ha így utólag jobban végiggondolom.

Most meg, hogy abbahagytam az 1 órás futásokat, csak kb. két kilót fogytam az elmúlt min. fél évben, pedig többet edzek, mint régen, csak épp nem futok már, hanem ellipszistréner, evezőgép, meg bicikli megy.

Pedig még 10-12-t le kéne adnom. Lehet, hogy újra ráfanyalodom a futásra.

2014. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!