Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megjött is lehetek terhes?...

Ha megjött is lehetek terhes? (teszteltem is)

Figyelt kérdés
Múlt hónapban 29 napra jött meg a mentruációm, pont aznap délben teszteltem és estére megjött. A teszt természetesen negatív lett. Azóta most is várnám a mensim, de ma vagyok a 29. napban és még nem jött meg. Fáj a derekam, ami mestruáció alatt mindig is szokott, de olvastam, hogy terhesség előjele is lehet. Párommal mindig óvszerrel védekeztünk, soha nem szakadt ki, odafigyelünk. Lehetek mégis terhes vagy csak én aggódom túlzottan?

2016. nov. 9. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A rendesen védekeztetek nem valószínű, hogy terhes vagy. 1-2 napot bármikor késhet, stressz vagy egyéb ok miatt is, ne izgulj. Ha 3-4 nap múlva sem jön meg, tesztelj.
2016. nov. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy terhes vagy. Még akár ma is megjöhet, meg pár nap késés bármikor normális. Nem kell egyből a terhességen kattogni, ahogy késik egy kicsit vagy valami más. Pláne, hogy rendesen védekeztetetek, szóval alapból valószínűtlen.
2016. nov. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Késhet attól is hogy később volt ovud.De ha meg akarod magad nyugtatni természetesen egy teszt minden kérdésedre megadja a választ
2016. nov. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, a leirtak alapjan, tulzottan aggodsz.

Szedj inkabb gyogyszert, hogyne kelljen ennyire rettegned minden honapban.

2016. nov. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 29.nap meg normalis meg a 34-35.ik is es 3napot keshet normal ertelemben,stressz,faradsag depresszio paranoia miatt is...valoszinu neked az utobbi miatt. Xd nem ertem hogy minek aggodsz ennyire ha rendesen megvolt a havid az elmult honapokban,es ha rendesen vedekeztek.
2016. dec. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!