Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnénk már babát....

Nagyon szeretnénk már babát. Van valami jó és bevált ötletetek? (szinte naponta, kétnaponta próbálkozunk)

Figyelt kérdés
Az orvosom szerint semmi bajom. A páromnak sincs, mégsem akar összejönni :(
2016. nov. 11. 16:05
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Múlthéten voltam orvosnál szerencsére nincs semmi bajom :)

Az az igazság hogy nem és tényleg nem görcsöltünk rá a dologra ahoz képest hogy évek óta ez az álmom. akkoriban még nem is volt jó ötlet bevállali egy gyereket mert nem engedhettük volna meg magunknak (anyagiak stb.) Kb. 11 hónapja mondta a párom hogy felejtsem el a fogamzásgátlót, ha jönni akar a baba mostmár jöhet... 8 hónapig nem is agyaltam rajta minden ment ahogy ment szinte felsem tűnt h 8hónapja nem szedem a tablettát... Elmentem orvoshoz és minden oké...

Betegesre nem fog fordulni ez a baba projekt mert valóban csak árt. Azzal szerintem ha kipróbálom a gyógyteákat vagy szedünk "vitamint" nem ártunk magunknak... sőt :) Párom is önszántából kezdte el szedni a vitaminokat azt mondta ezzel nem árt magának ha meg még azt is segíti akkor meg főleg... Majdnem minden nőnek az a vágya hogy egyszer anya lehessen :) Jó lenne ha valóra válna. A legboldagabb lennék a világon.

2016. nov. 11. 18:56
 12/22 A kérdező kommentje:
2 hónapja tűnt fel ez a dolog... De ha belegondolok 10 hónap "sikertelen próbálkozás"
2016. nov. 11. 19:03
 13/22 anonim válasza:
Szia..sikerült mar a baba azota?
2017. febr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Szia. Sajnos nem. Elég rossz híreket kaptunk.
2018. jan. 17. 09:29
 15/22 anonim ***** válasza:
Milyen hír? :(
2018. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ohh most láttam a kérdésedef! Azt hittem jóra fordul a végére! Elmeséled esetleg hogy mit találtak? Mi lett?
2018. ápr. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Sajnos a paromnal megsem volt minden rendben. Sőt... Azoospermia! Egy vilag omlott ossze benne mikor kozolte az orvos hogy egyetlen himivarsejtet sem talaltak a spermiumban. Azota nagyon sok minden tortent. Minden fele kivizsgalas es nem derult ki hogy mi okozza. Jelentkeztunk a Kaáliba es mindent megteszunk a kozos babaert. Pont most penteken lesz a herebiopszia. Nagyon izgulunk!
2018. ápr. 17. 19:16
 18/22 anonim ***** válasza:

ohh nagyon sajnálom. kitartás nektek. Drukkolok hogy végre minden jó legyen és kapjatok az élettöl egy babát. Nagyon megérdemelnétek.

Mellékesen ha meg szabad kérdeznem, hogy a fenébe nem jöttek rá elöbb a parodnál a gondra?? hihetetlen számomra hogy ilyet el lehet nézni....

2018. ápr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy tortenhetett ilyen. Azóta azzal az orvossal nem is beszeltunk. Penteken volt a mutet es jott a kovetkezo hidegzuhany a biopszia utan. Talaltak spermiumot de mind halott. Egyenlore teljes a sotetseg.Fogalmunk sincs hogy hogyan tovabb.
2018. ápr. 23. 13:21
 20/22 anonim ***** válasza:
Ohh Istenem. Nem semmi miken mentek keresztül. Nem ismerlek de nagyon drukkolok neked. Sperma donoron esetleg nem gondolkodtatok? Kitartás. Mindig van megoldás. Fel a fejjel.
2018. ápr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!