Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Tudom, már sok ilyen kérdés van, de segítsetek kérlek! Október 29-én együtt voltunk párommal, hogy belem is ment, kihagytam par szem gyogyszert, hasmenéses is voltam abban az idoben, rs most tegnap ota furcsán erzem magam, tobbet kell pisilnem, egesz nap emelygek, faj a fejem.

Segitsetek, megtortenhetett a megtermékenyítés es folyamatban lehet a beágyazódás? Azért fontos, mert gyogyszert szedek es akkor abbahagynam, nem mostanra, de terveztuk a babat. Segítsetek kerlek, nagyon felek, higy baja lesz, ha osszejott! :(


2016. nov. 11. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetsz terhes, ha jól értem, az aktus óta eltelt már 12nap, én tesztelnék ma is, és ha negatív akkor mondjuk hétfőn is. Most még nincs összeköttetésben a te keringéseddel, baja nem lesz.
2016. nov. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kizárt a terhesség.

Holnap csinálj egy tesztet, reggel első pisivel.

Én pontosan ezért, vagy szedném rendesen a gyógyszert, hogy véletlenül se csússzon be, ezáltal baja sem lesz a picinek, vagy abba hagyom teljesen és had jöjjön!

2016. nov. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyszert a teherbeesés előtt kell abbahagyni, nem közben. Koraterhességben nem árt a magzatnak.


Igen, terhes lehetsz össze-vissza szedett gyógyszer mellett. Kicsit korainak tűnnek ezek a tünetek, bár nem lehetetlen, ha kb. a menses előtt jársz, akkor tesztelni kéne.

2016. nov. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Tegnap ejjel csinaltam, a wc felett gubbasztottam annyira hanyingerem volt, negativ, meg 3 napja csináltam, akkor is, dr most varok, jovoheten szerdáig, akkor csinalok megint :)

De akkor abbahagyom a gyógyszert ma, nem akarok kockáztatni, mert ha elobb jott ossze, akkor nem merem, felek :/

2016. nov. 11. 17:05
 5/12 A kérdező kommentje:
29-e utan volt mensim, igaz, hogy kesett egy napot, es rovid ideig tartott de volt, azota folyamatosan vannak enyhe gorcseim, mintha neg akarna jönni.
2016. nov. 11. 17:06
 6/12 A kérdező kommentje:
Jövő nyaron esküvő, azert nen szerettük volna most, de ha osszejott, nem bánjuk, elhalasztjuk az esküvőt :)
2016. nov. 11. 17:09
 7/12 anonim ***** válasza:

A babának nem lesz baja a gyogyszertől, hidd el! Viszont a saját hormon háztartásodat kicsinálod, ha hol szeded, hol nem.

Várj még, amíg vége a ciklusnak, és akkor tesztelj.

Legközelebb szedd naponta a gyógyszert, vagy válassz más módszert a fogamzásgátlásra.

2016. nov. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6 eve szedek gyógyszert, most par szen kimaradt, es nem tudom miért, mindig bevettem, párom is mindig adja este a levelet, nem tudom miért volt ez.. De ha jon, jojjon, varjuk :)
2016. nov. 11. 17:12
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia, igen lehetsz terhes. Várj egy pár napot még, vagy legalább a következő mensesig. Tesztelj majd, ha negatív attól még menj el dokihoz,hogy tutira megbizonyosodj róla.
2016. nov. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a gyors válaszokat! :)
2016. nov. 11. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!