Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 18 év alatt esik valaki...

Ha 18 év alatt esik valaki teherbe értesíti a doki a szülőt?

Figyelt kérdés
Elmegy egy pl17 éves lány vizsgálatra ahol kiderül, hogy tabi mellett terhes lett. Ilyenkor hogyan tovább, értesítik a szülőt?
2016. nov. 13. 08:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

Milyen sokan esnek mostanában teherbe tabletta mellett.

De ha valóban így jött össze a baba, akkor miért nem állsz eléjük és mondod el? Vagy "elfelejtettél" bevenni néhányat?

Egyébként nem fogja értesíteni a szüleidet.

2016. nov. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem fogja rögtön értesíteni a szülőket, de a terhesség általában kiderül. Akkor már inkább korábban, mint utólag.


1-esnek: nem tudom melyik fogamzásgátló mellett esnek ennyien teherbe, de előbb-utóbb lehúzhatja az adott termék gyártója a rolót, mert nemhogy a fogamzást nem gátolja, de még elő is segíti. Főleg tinédzserkorban. Érdekes.

2016. nov. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem felejtettem el bevenni egyet se. Tényleg érdekes, hogy ismerőseim között nem csak tiniknél 25-30 éves nőknél 3 hónapos terhességek derülnek ki. Ebből indultam ki.
2016. nov. 13. 09:11
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Íme a magyar csoda!
2016. nov. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az ilyenek nem szedik rendesen, vagy szednek mas gyogyszert is, es utik egymast.
2016. nov. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem értesítik, neked kell utána elmondani. Eltitkolni nem fogod tudni, akár megtartod, akár elveteted. Mivel korlátozott cselekvőképesség van 14-18 éves kor között, jövedelem pedig nincs: szükséged lesz a szüleidre.

Gondolom, tudják, hogy rendszeres nemi életet élsz és hogy tablettát szedsz. Biztos ki a fognak akadni, de mindenképp támogatnak.

2016. nov. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem is ertem miert nem zartak be mar a gyogyszer gyarakat. Felesleges is mergezni a szervezetet. Ugyis mindenki terhes lesz a gyogyszerektol.....bar erdekes nekem nem sikerult meg....lehet hogy azert mert pillanatra pontosan veszem be????????
2016. nov. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Most mit beszeltek 16-17 evest szülő nagykorú nelkul megse vizsgáljak általaban!!
2016. nov. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8-as ne beszélj már hülyeségeket, engem 15 évesen is megvizsgáltak anyám nélkül, ugyanis nem neki voltak furcsa ciklusai, hanem nekem...
2016. nov. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%
Általaban irta. Engem pl nem majdnem 18voltam mikor terhes lettem 2 honap valasztott el..de anyum nelkul 1xsem vizsgáltak meg..ciklus bajal lehet megnez de terhesseg eseten tuti nem!
2016. nov. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!