Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 pozitív teszt de a doki...

5 pozitív teszt de a doki szerint nincs baba?

Figyelt kérdés
Pár napja késik a mensim csinàltam 5 tesztet köztuk egy clearblue digitalisat mindegyik szerint terhes vagyok, ma elmentem egy dokihoz ott is csináltak tesztet azt mondtàk, hogy negatív lett, uh is megnézte nem látott semmit. Képet mindjárt csatolok. Mi lehet ez?:((((
2016. nov. 3. 19:05
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
2016. nov. 3. 19:06
 2/31 A kérdező kommentje:
2016. nov. 3. 19:09
 3/31 A kérdező kommentje:
2016. nov. 3. 19:12
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha még a digitális is kimutatja, akkor lehet megnézetném magam egy másik dokival. De az is lehet, hogy korán voltál. Mindenesetre egy hét múlva menj el egy másik orvoshoz szerintem.
2016. nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

A kép szerint 4-5 hetes terhes vagy. Uh -n nem kell még semminek latszania.

A dokinal lévő teszt nyilván kevésbé érzékeny, mint a clearblue.

Biztosan vissza kell menned egy-két hét múlva. Akkor már nyilván látszódni fog valami.

Egyelőre ne aggódj. Túl korán mentél orvoshoz.

2016. nov. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Kértek vizelet mintát belemártottak egy tesztcsíkot majd 5 perc múlva közölték, hogy negatív és nem vagyok terhes utána pedig ilyen lesz@rom stilussal megultrahangozott az orvos és nem látott semmit. Nem értem ezt nagyon magam alatt vagyok pedig már tegnap sírva örültünk a férjemmel :(
2016. nov. 3. 19:15
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon halvány a második vonal szerintem is korán metél orvoshoz. Várj egy hetet és menj el ismét. Ha pár napja késik akkor bő 4 hetes lehetsz kb.
2016. nov. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
82%
A Clearblue a fogantatástól számol, 2 hetet kell hozzáadni, aszerint 3-4 hetes terhes vagy, a doki ebből az égvilágon semmit nem lát, nem kellett volna dokihoz rohanni, elég, akkor, ha már 10-14 nap eltelt az első pozitív teszttől. Ennyire korán nem csoda, ha negatív a napközbeni és ki tudja milyen érzékenységű teszt.
2016. nov. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Igazából azért mentem mert görcsölget a hasam amire kaptam magneziumot. Csak az bánt, hogy a doki nem azt mondta, hogy kesobb menjek vissza hanem hogy nem vagyok terhes sajnálja.
2016. nov. 3. 19:20
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Keress másik orvost! Normális doki ilyenkor két egy vérvételt, és a hcg alapján minden kiderül.

Négy pozitív teszt nem véletlen!

2016. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!