Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek babát várok vagy...

Szimatszamat kérdése:

Szerintetek babát várok vagy csak a hormonok játszanak? Pajzsmirigy alulműködésem van, amire Letroxot szedek. (5. napja késik, Gabriel teszt negatív) Reménykedhetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Általában megérzem az ovulációs időszakot is, ebben a hónapban ez kimaradt, nem éreztem a hasszurkálást egyik oldalon sem. Nem foglalkoztam vele különösen, ahogy azzal sem, hogy menstruáció előtti napokban elmaradt a tipikus mellérzékenység nálam. 32 naposak a ciklusaim, eddig mindig pontosan megjött. Tegnap csináltam egy tesztet, ami negatív lett nagy csalódottságomra. Különösebben semmi szokatlan nem érzek ezeken kívül, talán többször kell pisilnem. Annyi még hogy fehér hüvelyváladékozás jött menstruáció helyett. (Nincs szaga,fertőzésre utaló jelek nincsenek) A mellem nem érzem fájdalmasnak, de sötétebb kicsit, ami nálam akkor szokott lenni ha megjött. Holnap kérek időpontot a dokihoz, addig kérlek ha tehetitek adjatok tippet. Nagyon köszönöm!

2016. nov. 13. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha kimaradt az ovu nem csoda, hogy nem jött meg.
2016. nov. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem jön meg, nem zárható ki a terhesség! De lehet más oka is, hiába egy szabályos ciklus, előfordulhat néha.
2016. nov. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy kimaradt-e, csak most nem éreztem.Remélem nem. Köszönöm a válaszokat😃
2016. nov. 13. 14:11
 4/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Ma reggelre tele lettem pattanásokkal. Továbbra sem jött meg, ez a 6. nap. Kértem időpontot,mivel nem magánrendelésre, így csak 30-ára sikerült foglalnom Dr. Banó Lászlóhoz. Őt ismeri esetleg valaki? Köszönöm! Szép napot Nektek!
2016. nov. 14. 12:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia. Most találtam rá a kérdésedre,nekem 3 napja késik,szintén letroxon vagyok,nekem is bajom van a pajzsmirigyemmel.... 2 különböző teszt,egy tegnap egy ma,negatív mind a kettő... :( reményt vesztett vagyok... ha ennyi idő után sem lesz kétcsíkos,akkor sztem már nem baba van a dologban. Tavasszal volt egy missed ab-om sajnos... írhatnál majd,hogy megjött-e neked azóta... én várok,ha a jövő héten sem jön meg,megyek dokihoz.
2016. nov. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia nagyon örülök a levelednek! Ne veszítsd el a reményt, mert nekem 10 nap után mutatott a teszt pozitív eredményt😊Tegnap reggel teszteltem első vizeletből, ma este megint pozitív lett. Az x- epil teszt az nagyon nagyon halványan mutatta hogy van valami, bizonytalan volt, ha akartam láttam a második csíkot, ha nem, nem.Vszont a Facelle teszt a (Rossmannban lehet kapni 500 forintért) vettem, sokkal erősebben mutatta a második csíkot. Az örömöm határtalan, kívánom Neked ugyanezt! Puszi
2016. nov. 19. 19:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Szóval csak terhesség. :) gratulálok!
2016. nov. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5. Válaszoló vagyok... sajnos nekem megjött.Már megint... az este nagyon szétestem...magamra csuktam a fürdő ajtót,füstölőztem,és bőgtem... a férjem bejött utánam,és sokat beszélgettünk..olyan dolgok jöttek elő belőlem amit a vetélés óta nem tudtam elmondani.Nem bírtam..és nem is akartam.De ez így nem jó.Engem felőröl ez a dolog .. azt hittem könnyebb ezt túlélni,de nem...kifakadtam... ma már jobb kicsit,de túl sok minden szól az újabb baba ellen..de nem adom fel! Annyira örülök,hogy pozitívat teszteltél! Vigyázz magadra nagyon, a pajzsmirigyre nagyon figyelj oda,ha a dokid nem veszi elég komolyan válts orvost.Nekem azért indult be a vetélés,mert túl magas volt... Minden jót neked,nektek!! :)
2016. nov. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon sajnálom hogy megjött, hidd el átérzem a bánatod. De ne add fel semmiképp sem, és jól figyeld meg a vérzésed, hátha mégiscsak baba van a dologban. Ha pedig nem,gyűjts erőt, és adj esélyt a következő hónapnak. Én nagyon drukkolok, és őszintén remélem hogy minél hamarabb teljesül a vágyad. Tegnap előtt kicsit "rózsaszíneztem" elmentünk az orvoshoz, nagyon megijedtem, és egy oltári bunkó ügyeletest fogtam ki, meg sem akart vizsgálni,mégcsak meghallgatni sem. Aztán csak hadarta a monológját, hogyha el akar menni a baba úgysem tud semmit tenni, már a lombiknál tartott a beszéde, de akkor már én sem bírtam tovább, mondtam neki hogy írjon fel nekem gyógyszert, Utrogestant,mert a rózsaszín folyás aggaszt, és nővér lévén nem vagyok laikus teljesen, de nyilván Ő ehhez a területhez jobban ért mint én, ezért kértem segítséget. Képzeld hajlandó volt megvizsgálni és fel is írta a gyógyszert, érdekes módon rögtönsegítőkész és érdeklődőlett...Úgyhogy ezt szedem, tegnap este óta az Elevitet (ez a jó vitamin nekünk hypothireosisosoknak, jód nélküli) . Úgyhogy még nálunk is kétesélyes a dolog. Bele sem merek gondolni.Megpróbálok mindent hogy egészséges legyen és megszülethessen. Nemsokára ezt fogd újságolni Te is, hidd el. Lerázni ne hagyd magad! Kitartás! Ha szeretnél beszélni, csak írj. Puszi, és köszönöm a leveled.
2016. nov. 20. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!