Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnénk még egy...

Nagyon szeretnénk még egy babát. Ciklusom nagyon pontos, de most nem éreztem a peteérést viszont helyette a nem várt előtt 12 nappal elkezdtem vérezni. Ovu vérzésem sose volt. Gondolom ez nem beágyazodás mivel nem pecsételő?

Figyelt kérdés
Vérzés előtt 7-8 nappal voltunk együtt.Elvileg temékeny napkon. Gondlom a terhesség halvány reményét is kizárhatom?

2016. nov. 14. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell kizárni.. 2-3 hét múlva csinálj egy terhességi tesztet.. Hátha..
2016. nov. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a ciklus közepén erős vérzés lép fel, én biztos azonnal megnézetném magam, ez nem igazán normális.

Esetleg akkor férhet bele ilyen "borulás", ha még szoptatsz.

2016. nov. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindenképpen elmegyek az orvoshoz,csak olyan érdekes,hogy amikor most ráhajtunk a baba projektre akkor döl meg a szervezetem.Olyan mint a mensi,de közben semmi mellfájdalom. A megjön érzés is kb 5 perc volt,de azt hittenn peteérés :( Mikor megláttM ,higy megjött nemakarta elhinni.
2016. nov. 15. 06:09
 4/4 anonim ***** válasza:

ebben tény nem tudok segíteni, de én most vagyok 9 hetes. 1. babánál, 3szorra sikerült (nem tudom segített-e, de barátcserje kapszulát szedtem)

2. baba is 3szorra sikerült, itt nem szedtem semmit.

2016. nov. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!