Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek NEM használt a Premens-t...

Kinek NEM használt a Premens-tabletta?

Figyelt kérdés
Én pecsételésre szedném, tehát főleg ebben a vonatkozásban érdekelne. Volt valaki, akinek akár még rosszabb is lett? Vagy előjött valami más/mellékhatás?Köszi előre a válaszokat!
2010. ápr. 29. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz, hogy én a múlt hónapban kezdtem el szedni, tehát azóta csak egyszer jött meg a mensim, de a szokásos 5 napos barnás pecsételés helyett, most csak 1,5 napig pecsételtem mensi előtt, aztán szépen piros vérrel meg is jött.

Tehát nekem használt!

Remélem most már a gólya is bekopog!:)


Sok sikert!

2010. ápr. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi! És te mikor kezdted el szedni (ciklus első napjától vagy csak a ciklus második felében?)

((Én most vagyok a 26. cikl.napon, a 21-től barna pecsételés, nem tudom érdemes-e már most elkezdeni vagy várjam meg, amíg rendesen megjön. Vagy még utána is a pé-t megvárni és attól kezdve.))

2010. ápr. 29. 15:52
 3/8 A kérdező kommentje:

És még egy kérdés: a ciklus hosszát neked nem befolyásolta?

(Én nem szeretném, mert a pecsételéstől eltekintve "normális")

Köszi még egyszer!

2010. ápr. 29. 15:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem befolyásolta a ciklusom hosszát.

A mensi első napjától szedtem.


Első

2010. ápr. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi, ezt jó olvasni!

És 1-t szedsz?

2010. ápr. 29. 16:00
 6/8 anonim ***** válasza:
2*1-et.
2010. ápr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

És drukk a babához!!

2010. ápr. 30. 08:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem használt. Most tettem fel a Premenssel kapcsolatban egy kérdést, mert az első ciklusomat 45-50 helyett 91 napra tolta ki, most a második ciklusnál premenstruációs tüneteket produkálok, húzódik nagyon a hasam és érzékenyek a melleim meg nagyobbak is. Nem vagyok terhes, 5 tesztem is negatív lett, most vagyok a 45. napon.
2010. ápr. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!