Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok véleményt irni...

Tudnátok véleményt irni akivel esetleg volt ilyen?

Figyelt kérdés
3 terhességi tesztet csináltam reggeli vizeletből, mind három Benu terhességi teszt, és életemben nem láttam ilyet, hogy a 2. Csík igen érdekes. Mondhatni van egy fehér vonal és mellette pedig rózsaszín mind a két oldalt. Nem csak úgy látni, hogyha jól megnézem, mindenhogy látni. De az, hogy mind a három? Ilyen legyen. Tudom, elvileg nincs ilyen vagy negativ vagy pozitiv de én is meglepődtem ezen.
2016. nov. 17. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudsz felrakni képet?:)
2016. nov. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hol tudok felrakni képet? Nem vagyok ismerős ezen ah oldalon :)
2016. nov. 17. 16:44
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Remélem így jó. 3ik képet nem találtam de mind kicsivel erősebb de látni, hogy a két oldala pirosas és a vonal fehéres.

2016. nov. 17. 18:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Mintha valamit látnék én is halványan de tényleg csak nagyon halványon

mikor teszteltél hanyadik ciklusnapon?

2016. nov. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Párom 4 hétre elutazott így október 23àn voltunk együtt, de gondoltam én, hogy nem is tudunk együtt lenni, mivel 20-àn kellett volna megjönnie. De csak 24-én jött meg. És gondoltam csinálok egyet, aztán ez lett az eredmény aztàn még kettőt és mindkettő ilyen lett. Bár valamivel 2. és 3. sötétebb. És nemtudtam mire vélni. :D

Van ovu mikroszkópom és egész novemberben idáig páfrányos. Ezt sem tudom mire vélni :D Lehet nem megbizható én nemtudom.

2016. nov. 17. 18:44
 6/6 A kérdező kommentje:
Tehát, jövőhéten kellenne már megjönnie így gondolom már lényegesen többet kellenne mutatnia. Van már egy fiam, nála is elég halványka volt de nála mensi után 2 nappal teszteltem.
2016. nov. 17. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!