Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alacsony spermaszámmal (4...

Alacsony spermaszámmal (4 millió) a párjánál, esett valaki spontán teherbe mégis? Profertil segített valakinek?

Figyelt kérdés
Pozitív történetekre lennék kíváncsi, mert eléggé elkenődtem így egy év után. Végig azt hittem bennem van a hiba, de kiderült a páromnál.

2016. nov. 18. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak inszeminációval jött össze 1,5 év után és abból is az ötödik sikerült. Férjem spermaszáma 10-15 millió volt, de utolsó inszeminációnál 6 millió és tisztítás után 4 millió lett, a doki még inszeminációval sem kecsegtetett nagy reményekkel, mondta hogy a 4 millió még így is kevés, gondolkodjunk a lombikban. Már le is mondtam róla és láss csodát sikerült és két petéből kettő lett :)

Szerintem lehetetlen nincs, esélyetek így is van, mert ugye elég 1 sperma is elegendő a babához, de alacsony spermaszámmal nehezebb. A vitaminokat mi is próbáltuk, nem lett javulás, de lehet mi a megfelelő terméket vettük. Orvos tud segiteni, növelni lehet a spermaszámot gyógyszereknek, ha a vitamin nem segít. Én örülök, hogy az inszemináció mellett döntöttünk, érdemes megfontolni a mesterséges megoldásokat is. Sok sikert kívánok, kitartást :)

2016. nov. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Húha, köszi. Mi nagyon bízunk a vitaminokban. Jó egèszsèget!
2016. nov. 19. 20:31
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nalunk kicsit mas a helyzet de leirom. Ferjemnek 39 millio a sperma szama de abbol 96% Pathologie . Ami maradt 4% abbol 75 % fejdeformàlt. Mi kaptunk zinket e vitamint es maca kapszulat hogy szedje. Most ugy nez ki hogy pozitivat teszteltem. Azert irom igy mert meg halvany a tesztem. Szoval remenykedjetek. Ne add fel soha!
2016. dec. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
remélem minden úgy lesz, ahogy szeretnéd, köszönöm a választ, és jó egészséget kívánok neked. Jót tett helyébe... kívánom, hogy szép terhességed és egészéges babád legyen.
2016. dec. 15. 11:05
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálunk három év után sikerült.
2016. dec. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5. tőled kérdezem:


és spontán sikerült? Szedett vitamint? változtattatok valamin? hagytatok ki előtte pár napot?

2016. dec. 15. 11:08
 7/12 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Hát, kicsit furi a szitunk, azért sem írtam részletesen. De ha kerdezed :)


Szóval neki 10 éve állapították ezt meg. Az első feleségével nem jött össze gyerek, elváltak, az indok nem a gyerek volt. Amikor én megismertem, ezt tudtam róla, és belekalkuláltuk, hogy nehezen lesz gyermek. Meghazasodtunk és egyelőre nem zterveztünk gyereket. 3 év múlva véletlenül jött össze. Úgy vedekeztunk, hogy ovum előtt és után 3-3 nappal megszakításos, amúgy pedig nem. Mindenki tudja, hogy ebből könnyen lehet baba, mi nem is bantuk, hogy jött, de mint írtam, nem terveztük.


Vitamint nem szedett, viszont nagyon sokszor voltunk együtt. Esetleg ez serkenthette a mennyiséget. Az ő spermai ezenfelül lassúak is voltak.

2016. dec. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2016. dec. 15. 14:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekünk a 2. hónapban sikerült úgy, hogy nem is igazán készültünk rá. De az a baba elment :( Azóta próbálkozunk (több, mint két éve) majd jövőre lesz lombikunk. Akkor még nem is gondoltuk volna, hogy vele gond lehet. A missed ab-ot követő 1 év sikertelen próbálkozás után derült ki a dolog. De nálunk még velem is bajok voltak, meg is műtöttek aztán, tehát kész csoda volt az a picibaba :) Mintha megnyertük volna a lottó ötöst és nem is tudtunk volna róla. Nekünk a Kaáliban ajánlották a Profertilt, de még nem próbáltuk ki. Majd tavasszal veszünk, mert elég húzós az ára.
2016. dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia. 3 as vagyok. Ma reggel eros pozitivat teszteltem meg az orvos is meglepodott. Hat meg mi. Szurkolok nektek is. Ugy latszik ez a maca gyogynoveny tud valamit.🤗
2016. dec. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!