Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességre utaló tünetek?

Terhességre utaló tünetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Pár hete furcsa, számomra beazonosíthatatlan fájdalmat érzek az alhasamban(nem állandó és nem is igazán fájdalom, hanem kissé kellemetlen érzés).

A legfurcsább ételkombinációkat kívánom meg, és fojamatosan eszek ami rám nem jellemző.

Savas vagyok ami szintén nem szoktam lenni.

Szokatlan bágyadtság fogott el. És a szagokra is hihetetlenül érzékeny lettem. Valamint rendszeres hányingerrel és folyamatos pisilhetnékkel küzdök.

Szedek fogamzásgátlót és a havim is kimaradt, elvégeztem egy tesztet de az negatív lett.


A kérdésem: lehetek-e terhes csak a tesz nem mutatta még ki? Vagy esetleg más állhat a háttérben?


Nőgyógyászhoz egy hónap múlva kaptam időpontot, telefonos egyeztetés alapján az orvos szerint lehetek terhes, de vizsgálat nélkül ő sem tud még mást mondani.


Előre is köszönöm a választ. 😊



2016. nov. 19. 06:08
 1/5 anonim ***** válasza:
1honap milyen nőgyógyász az?egyebken lehetsz ,csak még nincs eleg hcg és nem mutatta ki..(ha terhes vagy) tesztelj parnapp mulva..drukk :)
2016. nov. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 nőgyógyász van a környéken és akihez járok terhesgondozást is tart. És ahogy ő fogalmazta : "megszaporodott a családalapítók száma és mostanában sokan mennek felfázási tünetekkel, ráadásul a másik doki 2 hétig betegen van és az ő betegeit is ellája, utána pedig az én dokim megy szabadságra...)
2016. nov. 19. 06:31
 3/5 anonim ***** válasza:
A tünetek eléggé gyanúsak ráadásul késik is.. Mióta szeded a fogamzásgátló tablettát? Mert ha nem rég kezdted el és az első hónapban nem alkalmaztál kiegészítő védekezést simán teherbeeshettél gyógyszer mellett... Ha terhes vagy akkor vagy később fogant és még annyira kevés a hcg hormon hogy nem mutat semmit a teszt. Vagy nem választódik ki a vizeletedben a hcg hormon és ezért negatív a teszt ilyenkor el kell menni hcg vérvételre.. Viszont azt tanácsolom hogyha a terhesség gyanúja felmerül hagyd abba a fogamzásgátló tablettát!!!
2016. nov. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha már pár hete vannak a tüneteid, akkor a tesztnek bőven pozitívnak kellene lenni.
2016. nov. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat 😊

A gyógyszert lassan 1.5 éve szedem, a tüneteket pedig 2-3 hete érzem.

2016. nov. 19. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!