Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt egy héttel...

Menstruáció előtt egy héttel pár csepp barnázás, lehet beágyazódás?

Figyelt kérdés

babát tervezűnk,pé körül voltunk együtt

ma tapasztaltam pár csepp barna pöttyöt a wc papíron,lehet beágyazodás?

25-re nem várom!



2016. nov. 19. 19:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Lehet, de más ok miatt is lehet. Szerintem beágyazódási vérzésnek inkább utólag szokták ráfogni, ha már a teszt is azt mondja, utólag könnyebb.
2016. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
*egyébként nekem enyhe rózsaszínezés volt 5 nappal nemvárt előtt. Persze néztem egyet, hogy most mi van. Majd mikor késett persze már könnyű volt leírni, hogy az beágyazódás volt.
2016. nov. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
remélem nekem is beágyazódás 😊
2016. nov. 19. 20:34
 4/22 ReniAdam ***** válasza:
Szia en is pont 19en tapasztaltam ezt. Egy egyszeri barnazas volt. Es jopar napja gorcsolok. Ma holnap vagy hetfon kene megjonnie. A lanyom igy kezdodott de a vedono szerint utalhat hormonzavarra vagy csak egy atmeneti hormonzavarra is. Nekem a lanyom miatt gyanus a dolog. Csak ma delutan tudok tesztet szerezni. Veszek 2dbos xepilt mert ugyis tudom hogy az egyiket ellovom azonnal. :D szurkolok Neked irj hogy Nalad mi lett a vege.
2016. nov. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
szia😊utolsó drukkolok neked 😊 hát tegnapra nem vártam de nem is jött meg, de most nagyon úgy érzem megfog 😕 görcsöl a hasam alja fáj a mellem 😕 csak ez abarnázás volt fura, meg festettem a hajam és nagyon rosszul lettem a szagától 😕 nagyon remélem babás vagyok, tegnap ugy döntöttem ha nem jön meg akkor várok egy hetet és tesztelek! de már nem igazán reménykedem😢
2016. nov. 26. 12:05
 6/22 ReniAdam ***** válasza:
Egyelore nekem sem jott meg de ma reggelre leesett a hom :( csinaltam reggel tesztet de negativ lett. Ilyenkorra mar mutatnia kene. Ugyhogy ma vagy holnap tuti megjon :( majd irj mi lett veled
2016. nov. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
szia Reni!nekem még ma sem jött meg eddig! de görcsölök ugyhogy szerintem megfog 😕 keddig ha nem jön meg csinálok tesztet! neked mióta késik?
2016. nov. 27. 12:33
 8/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, a görcsölgetés nagyon jellemző koraterhességre is, úgyhogy ne legyén abban annyira biztos, hogy menzit jelent. Tudod ki várna keddig.. :D
2016. nov. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

már a derekam is fáj 😕 ugy mint amikor megszokott jönni!😕

hát remélem igazad lesz 😊

biztosra megyek ugyhogy keddig muszáj kibírjam 😁

2016. nov. 27. 16:51
 10/22 ReniAdam ***** válasza:
reggel visszaaludtam és mikor felébredtem gyorsan benyomtam a hónom alá a hőmérőt 36,9 re visszaállt. én napok óta görcsöltem ami nálam nem megszokott de ma egy csapásra elmúltak a görcsök meg a derékfájás. viszont a havim ne jött meg. ma kellett volna de néha 1 nap oda-vissza előfordul viszont nem pecsételek ami pedig mindig van előtte való nap. hát érdekes...a negatív teszt viszont azt kell hogy mutassa hogy meg fog jönni :/
2016. nov. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!