Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély, hogy így...

Mennyi az esély, hogy így terhes lettem?

Figyelt kérdés
A párommal a menstruáció elmúlását követő első napon együtt voltunk.Óvszerrel védekeztünk,de az aktus után észrevettük,hogy a gumi az oldalán lyukas volt.Egyből elmentem zuhanyozni,irrigáltam is,de félek,hogy így is baj lehet.Mennyi esély van így a teherbe esésre,hogy közvetlen a menses elmúlása utáni napokban voltunk együtt?

2016. nov. 20. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindig teherbe lehet esni! Ha benne vagy a 72 órában és probléma lenne a baba akkor esemény utániért menjetek el. Nem akarlak megijeszteni,de lehetsz terhes,igen. De kevesebb az esélye az tény és való! De nyugodj meg,és inkább akkor hormon bomba legyen minthogy egy nem kívánt baba!
2016. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Lehetek a keresztapa?
2016. nov. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én biztos nem esnék teherbe ilyenkir, de minden szervezet másképp működik. Nem tudom nálad, hogy működik. Szerintem nagyon minimális így az esélye.
2016. nov. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!