Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van esély így terhességre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély így terhességre?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek. A levél második hetében kihagytam egy szemet, de pótoltam és utána vigyáztunk is. Aznap amikor kihagytam még voltunk együtt. Most a 7 napos szünetben ugyanúgy megjött mint máskor. Ez jelentheti biztosan, hogy nincs baj szerintetek?

2016. szept. 26. 13:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Ahogy szokták mondani, egyetlen fogamzásgátlási módszer sem 100%-os. Amúgy meg benne van a gyógyszer leírásában, hogy mit kell ilyen-olyan esetekben tenni, többek között pl. ha elfelejted egy nap bevenni. Tessék betartani az utasítást!


Egy nap kihagyás még nem szokott világvége lenni. Ha azóta már meg is jött, akkor szerintem nincs ok az aggodalomra. De ettől még ne felejtsd el többet!



Ez nem egy orvos véleménye, hanem az enyém (30F). Ha nagyon aggódsz, akkor nyugodtan menj el orvoshoz. Ha normális, akkor megdicsér majd, hogy ilyen körültekintő és alapos vagy. Ha viszont elmennél, akkor inkább előbb menj, mint később.

2016. szept. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!