Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szellemcsík vagy pozitív?

Szellemcsík vagy pozitív?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Majdnem 2 hete késik a mensim, utoljára olyan 3-5 hete voltunk együtt párommal. Viszont úgy gondolom ennyi késéstől már sokkal erősebbnek kellene lennie. 2 napja negatívat teszteltem, ma alig látható a második csík.. szerintetek? Az egyik kép sötétîtve van.

[link]

[link]



2016. nov. 21. 20:20
 11/93 anonim ***** válasza:
Gabriel engemis becsapott. Facelle soha. Drukkolok!!!:) en irtam h ez pozi
2016. nov. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/93 anonim ***** válasza:
Élőben milyen színű a második csík? Képről nem tudom eldönteni. A száradási csíknak nincs színe, a pozitív tesztet jelentő csíknak van. Pár nap múlva erősebb lesz, ha van baba.
2016. nov. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/93 A kérdező kommentje:

Megjöttem, szintén gondban vagyok... megint van ott valami csíknak látszó dolog. Viszont nem rögtön jött ki, kb 5 perc alatt, mert közben elmosogattam. Egy kép rendes fényben, majd sötétítve.

[link]

[link]

Szerintetek?

2016. nov. 22. 09:05
 14/93 anonim ***** válasza:
5 percig érvényes ez a teszt!Én meg ee se mondanám, hogy pozi!De akkor várj 2napot.Holnap utan tesztelj ugyan ilyen tesztet használj!2naponta duplázódik a hcg, ha akkor se biztos felkeresnék egy dokit!
2016. nov. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/93 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Élőben sokkal erősebb, és színe is van valami.

2016. nov. 22. 09:17
 16/93 anonim ***** válasza:

Van remény de 2 nap múlva ismeteld meg!

Itt az enyim 1órája "készült" [link]

És a tiéden van valami! :) drukk


Utolsó voltam.Meg tegnap a valahanyadik :D

2016. nov. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/93 A kérdező kommentje:
Már nem nagyon merem magam beleélni... de ez a 2. Csík nagyon elbizonytalanít, az utóbbi hónapokban hasonló sem volt. Hanyadik dpon vagy utolso?:)
2016. nov. 22. 09:58
 18/93 anonim ***** válasza:
Ohh meg olyan messze, hogy nem is tudom mért csináltam 11dpo...De álltalaban úgy jön meg, hogy holnap kellene.
2016. nov. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/93 A kérdező kommentje:
Akkor még nincs semmi veszve :)
2016. nov. 22. 10:18
 20/93 anonim ***** válasza:
Hát majd meglátjuk.Remélem péntekig nem jön meg és akkor tesztelek...Te pedig csinálj még tesztet.De mostmár maradj a facelle tesztnél.Akkor lehet a legjobban követni az erősödést, ha nem váltogatod a teszteket!Drukk ezek neked már jó kilátások!
2016. nov. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!