Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szellemcsík vagy pozitív?

Szellemcsík vagy pozitív?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Majdnem 2 hete késik a mensim, utoljára olyan 3-5 hete voltunk együtt párommal. Viszont úgy gondolom ennyi késéstől már sokkal erősebbnek kellene lennie. 2 napja negatívat teszteltem, ma alig látható a második csík.. szerintetek? Az egyik kép sötétîtve van.

[link]

[link]



2016. nov. 21. 20:20
 81/93 anonim ***** válasza:
100%
A folyás ne zavarjon, nekem is ilyen volt az első másfél hónap, néha olyan erős volt, hogy én is azt hittem, megjött, pedig csak a folyás... Zavaró kicsit, meg néha ijesztő is tud lenni az érzés, de a terhességnek lehet ilyen tünete is. Mást nem érzel? Cicifeszülés például?
2016. nov. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/93 anonim ***** válasza:
100%

Akkor várjuk a tesztet.Ha utána is voltatok együtt akkor lehet még azért ilyen a teszted! :) Drukkolok és hozzad nekünk is mutatni.

Örülök, hogy jobban vagy.

Mi már a tesóra gyúrunk.Reméltem, hogy ő nem várat magára, de tévedtem...

F.A.

2016. nov. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/93 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne hogy hamarosan jönni fog nektek!:) A melleim egy picit fájnak csak, nem az az elviselhetetlen.. viszont a derekam, na az nagyon! Annyit tudok még mondani, hogy a gyomrom szinte egyfolytában ég, ez új!:) ha holnap nyitva lesz a gyógyszertár akkor holnapután reggel az lesz az első!:)
2016. nov. 26. 23:27
 84/93 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyszertár vasárnap nem csak ügyeletes van?Mondjuk lehet nem mindenhol :D

Várom a tesztet nagyon.Kiváncsi leszek mit mutat végre :)

2016. nov. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/93 A kérdező kommentje:
Egyébként itt maradt pár tényleg drágább dolga, amit csak most vettem észre. Viszont nem keresett még miatta, így úgy döntöttem, bedobozolom, és a pincébe teszem... igazán nem szeretnék vele egyelőre találkozni:(
2016. nov. 27. 05:51
 86/93 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha ilyen béna volt akkor makd vár mikor te is készen állsz! ;)


Tudtál venni tesztet?


F.A.

2016. nov. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/93 A kérdező kommentje:
Sajnos nem :( ma mindenképp elakarok menni.
2016. nov. 28. 06:41
 88/93 anonim ***** válasza:

Holnap tesztelsz? :)

Hogy vagy?

F.A.

2016. nov. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/93 A kérdező kommentje:
Holnap teszteltek igen:) annyi minden történt, olyan veszekedés volt... ha gondolod leírom privát a szívesen. Viszont lehet most elalszok... nem aludtam 2 napja semmit :(
2016. nov. 28. 18:22
 90/93 anonim ***** válasza:

Igen érdekel!Várom a teszt képet is!!!Remélem minden oké!És mostmár remélem tudsz aludni! :)

F.A.

2016. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!