Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szellemcsík vagy pozitív?

Szellemcsík vagy pozitív?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Majdnem 2 hete késik a mensim, utoljára olyan 3-5 hete voltunk együtt párommal. Viszont úgy gondolom ennyi késéstől már sokkal erősebbnek kellene lennie. 2 napja negatívat teszteltem, ma alig látható a második csík.. szerintetek? Az egyik kép sötétîtve van.

[link]

[link]



2016. nov. 21. 20:20
 71/93 anonim ***** válasza:
Szia. Most olvastam el ezt a felkavaró kis torteneted. Először is ilyen ember mint a Te parod volt.... az nem ember... allat!!! Tudom így könnyű mondani . Nem vagyok a Te hekyzetedben de Örülj,hogy megszabadultal tőle! !! másik lényeg! ! Szerintem ebből a tesztbol még lehet pozítiv! !!  sok sok erőt! !! Kitartast!! Ird meg mit mondott az orvos vagy ha addig csinalsz tesztet mutasd meg nekunk  vigyázz magadra!!! 
2016. nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/93 A kérdező kommentje:

F.A. Nagyon szepen köszönök minden jókívánságot, és hogy itt vagy!:)

És kedves utolsó, igazad van, mostmár kezdem én is belátni. Nagyon szeretném hogy pozitív legyen, hisz olyan régóta vártam rá. Viszont ha mégis lenne valami, nem biztos hogy elmondanám neki. Nemtudom mennyire helyes lenne ez, hisz joga lenne tudni, de úgysem érdekelné.

Tesztet pedig szerintem holnap veszek, hátha mégis. Reménykedem, hisz az utolsónál már pirosas elszíneződést látok, már amennyiben jó a szemem:)

2016. nov. 24. 19:34
 73/93 anonim ***** válasza:

Persze vegyél tesztet és tesztelj.De mindenképp keress fel orvost a jövőhéten!Hány napja voltatok utoljára együtt?Lehet azért latszik ennyire nehezen, mert még nagyon az elején vagy.És tényleg igaza van az utolsónak!.Joga van tudni de melletted állni nincs joga?Nem csak tied a gyerek.Támogatni kellene és melletted allnia.Nem ellened fordulnia!

Remélem megerősödik az a teszt!Én nagyon drukkolok.Holnap én is tesztelek, ha reggelig nem jön meg :)

2016. nov. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/93 anonim ***** válasza:
100%

Jah és itt vagyok persze! :) És nagyon drukkolok!Tudom milyen hosszu időt várni a babyre...


F.A.

2016. nov. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/93 A kérdező kommentje:
Énis nagyon drukkolok nektek!:) ez a folyás nagyon zavar most, az előbb már Azthittem mensizek:(
2016. nov. 24. 20:47
 76/93 anonim ***** válasza:
100%

Jajjj köszi!Nagyon izgulok...

Nekem is volt egészen eddig...Sokan írják terhes tünetnek.Remelem kapsz egy babyt, ha már az elet így kibabralt veled :/

2016. nov. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/93 anonim ***** válasza:
73%

Ha 4-5 hete voltatok együtt utoljára, már le kellene ugrania a csíknak a papírról, olyan erősnek kellene lennie, a tiéden meg hunyorogni kell, hogy lássak valamit. Sajnálom.

Bár méhen kívüli terhesség is lehet, ha nem jön meg, mindenképp menj dokihoz.

2016. nov. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/93 A kérdező kommentje:
Mindenképp el fogok menni, köszönöm! Csak tudjátok, annyira örültem volna neki...;(
2016. nov. 25. 17:38
 79/93 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Nekem sajnos ma nem kellett tesztelnem, mert megjött...

Utána nem is voltatok együtt, csak 3-5hete?

Doki mindenképp és várom, hogy mit mondd.

Gondolom nem csinálsz addig már tesztet se?

Amúgy hogy vagy?


F.A.

2016. nov. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/93 A kérdező kommentje:
Egyre jobban. Tegnap már a sírás sem jött rám..:) egyébként egyutt voltunk a kérdés kiírása utáni napon is, de kötve hiszem hogy jelentősége van! Egyébként sajnálom!:( nagyon drukkolok neked! Szeretnék holnap vagy holnapután reggel esetleg tesztelni még. Biztos ami biztos:)
2016. nov. 26. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!