Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen hátrányai vannak a...

Milyen hátrányai vannak a késői (30 feletti) családalapításnak?

Figyelt kérdés
2016. nov. 21. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
30 feletti az mihez képest késő, az afrikai bennszülöttekhez? :D
2016. nov. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Pl 40 évesen nem tudsz koccintani a gyerekeddel egy jó házi pálinkával.
2016. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem lesz 40 evesen 20 eves gyereked;)


Amugy semmi.

2016. nov. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Azért van hàtrànya.

Nem vagy olyan fitt. Maga a korod,mind az esetleges komplikàciók,mind az élethossz összefüggésében.


Màs nem nagyon van. De cserébe nyugodtabb, tapasztaltabb,magabiztosabb vagy.


A korai gyerekvàllalàsnak is vannak hàtrànyai.

2016. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Kevesebb ideig vehetsz részt az életében.
2016. nov. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Kihordtam 21 évesen egy terhességet, az éjszakázás mellett elvégeztem a Pszfk-t.


33 évesen is szültem, egy nyomorult szigorlatra nem tudtam felkészülni, nem bírtam már az éjszakázást, a fizikumom nagyon nem ott van, mint 21 évesen.


35 vagyok, 10 hetes várandós. Fekszem, hányok és túlélek. Ha fel tudok kelni egy kicsit, a kislányommal játszom, a lakás szalad, a tip-top-énből egy kócos hajú, smink nélküli, bugyiban-pólóban szaladgáló bányarém lett. Remélem, h jobban leszek, mert utálom magam.

2016. nov. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

A kor előrehaladtával nehezebb lehet a teherbeesés is, és ahogy írták, fizikailag megterhelőbb. Nagyobb a generációs szakadék, de akik későn kezdik sokszor türelmesebbek a gyerekeikkel (nyilván nem mindenki :) ).

Nálunk a suliban vannak olyan öreg anyukák, hogy évekig azt hittem hogy ő a gyerek nagymamája... az azért nem lehet egy jó érzés :D

Nem biztos hogy sok időd lesz unokázni (nem 30 környékén, inkább ha mondjuk 35 körül szülöd az elsőt, a másodikat meg 38).

2016. nov. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Azt gondoltam,hogy nem lesz hátránya... Férjem 39 ès nagyon nem tudja feladni a megszokott kis "szingli" életét... bár ez biztosan egyènfüggő is,de nálunk sajnos voltak komoly problémák,az első 8 hétben a házasságunk is majdnem ráment. Én 27 vagyok,nekem simán ment,hogy a baba az első. A férjem meg úgy van vele,hogy a gyerek alkalmazkodjon hozzánk...és megfürdethetjük éjfélkor is,mert a babának úgyis mindegy?!... :-/ Ez nálunk azt eredményezi,hogy nem valószínű,hogy be merek vállani kistesót :-(
2016. nov. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

Alapvetően az egészségügyi kockázatok nőnek és kb ennyi.

A türelem,fittség se korfüggö. Az apa viselkedése se.

Én az elsöt 21 évesen szültem. Sokkal türelmetlenebb voltam akkor,de az ő apja nulla segítség volt akkor 31évesen. Fitt voltam.

Most született a második,jelenlegi párom mindenben segít vele és a naggyal is,simán jöhet a harmadik majd. Terhesen végig rosszul voltam,nem voltam fitt.Most minden ok.

Én 25,párom 31

2016. nov. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Miért lett lepontozva a válaszom annyira? Talán nem igaz??????!
2016. nov. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!