Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párom szerint nem létezik...

A párom szerint nem létezik olyan hogy becsuszott baba mert aki nem akar az vedekezik, ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés
Tudja hogy evek ota nem jartam nogyogyasznal es mondtam is neki h az elozo parommal nem szedtem fogamzasgatlot mert sajnos eleg durva hormonproblemakat okozott nalam aminek sajnos mèg most is nyogom a problemait.(koztes verzes.progrszteron hiany stb) de mikor egyutt vagyunk akkor o nem vedekezik semmilyen formaban.lehet h felre ertett es ugy gondolja hogy fogamzasgatlot orvos nelkul is lehet kapni?h ugy gondolja h szedek valamit?szoval lehetseges az h o ugy gondolja h szedek valamit es ezert nem vedekezik?vagy azert nem mert titkon talan megis akar?mivel az allitasa szerint becsuszott baba nincs?
2016. nov. 22. 12:39
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
98%
Mi a franc ez a katyvasz? Miert nem mondod meg neki, hogy nem szedsz gyogyszert? Mi a francert nem vedekeztek egyaltalan sehogy?
2016. nov. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
98%

Neadjisten - lehet, hogy vad ötlet - üljetek le, és beszéljétek meg! Ugye nem mondod komolyan, hogy te tudod, hogy nem szedsz semmit és simán engeded, hogy beléd élvezzen a párod?


Most teherbe akarsz esni? Ezt nem közösen kéne eltervezni? Idegenek sem látnak bele a párod fejébe. Nem is értem, komolyan mondom.

2016. nov. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
98%
Jesszus, hogy túl van bonyolítva. Üljetek le és beszéljétek meg. Szerintem nem nehéz azt mondani neki, hogy "Édesem mivel nem szeretnénk még gyereket, és nem szedek fogamzásgátlót, lehetne, hogy óvszerrel védekezzünk. " Nem kell ezt túl bonyolítani.
2016. nov. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
92%
Szóval együtt vagy valakivel és azt se tudja szedsz vagy nem szedsz gyógyszert.. Sajnos annyira el terjedt a fogamzásgátló tabletta szedése hogy sok pasi természetesnek gondolja hogy a csaj szed tablettát és ezért nem kérdez rá. De te se lehetsz ennyire hülye hogy nem védekezel.. Miért nem vettél Óvszert? Akkor csak le esett volna a párodnak hogy nem szedsz tablettát. Ha már arra nem voltál képes hogy ki nyisd a szád hogy Kicsim védekezzünk mert nem szedek tablettát mert nekem hormon problémát okozott nem szedhetem...
2016. nov. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Nem osszevissza vagyunk egyutt.hanem vagy mikor kezd elmulni vagy mikor mar ovulacio utan vagyok.mert van h hetekig nem tudunk talalkozni.de ugy nez ki h kovetkezo honaptol sokkal tobbet lehetunk egyutt.igy arra gondoltam h valahogy felhozom neki h esetleg kiprobalhatnank pl a pharmatexet is a 11-18napok kozott...csak nem tudom h h hozzam fel neki
2016. nov. 22. 12:53
 6/34 A kérdező kommentje:
De en ezt elmondtam neki h hormongondjaim vannak.tudja is.latja is.mert van h hetekig verzek..es azt is tudja h evek ota nem voltam orvosnal sem..valamint azt is mondtam h evek ota nem szedek semmit.ennel jobban h mondhattam volna el neki?
2016. nov. 22. 12:55
 7/34 anonim ***** válasza:
92%

"Nem osszevissza vagyunk egyutt.hanem vagy mikor kezd elmulni vagy mikor mar ovulacio utan vagyok"


Azt ugye tudod, hogy legalább annyi esélyed van terhességre, mintha máskor lennétek együtt? Ugyanis a ciklus minden napján (még a menzesz ALATT is) teherbe lehet esni.


Másodszor ha a párod szerint nincs bscsúszott baba, akkor miért nem védekezik?


Harmadszor, ha így terhes leszel - gyakorlatilag MINDEN védekezés nélkül igen nagy az esélye - , akkor mi lesz? Ott hagy, mert átverted?

2016. nov. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem gond,hogy becsúszik a baba,akkor használjátok azt.De ha semmi esetre sem akartok még gyereket,akkor akármennyire sem tetszik,használjatok óvszert.
2016. nov. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
89%

Ti hulyek vagytok? Ne celozgassal meg relytvenyekben beszelj. Mondd meg, hogy nem szedsz semmit es kesz. De en nem is ertem ezt, hany evesek vagytok, hogy nem tudod hogy hozd fel neki, hogy vedekezzetek? 15? Mondd meg neki, hogy hasznaljatok ovszert. Mindig. Nem csak kozepidoben. Kiveve akkor, ha ki akarod probalni az abortuszt.


Ennyi idiotat, komolyan.. mikor eloszor szexeltetek es rakta be mindenfele vedekezes nelkul, akkor nem gondoltad hogy ezt meg kene beszelni? Meg azota mar vagy szazszor? Ti kommunikaltok is vagy csak d.gtok?

2016. nov. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
93%

Édes pici szívem, a pasid elég egyértelműen fogalmazott. Becsúszott baba nincs, mert ha nem akarsz gyereket, akkor védekezel. Mármint TE. Aztán ha a védekezés nélküli szexnek következménye lesz, az a te bajod, őt nem érdekli!

Ennél egyértelműbben ő sem tudott volna fogalmazni!


Arra nem is tudok mit írni, hogy ilyen hormonproblémákkal évek óta nem foglalkozol, nem mész orvoshoz, stb. Rákszűrés meg ugye minek, elvégre ha nem akarsz HPV-t elkapni és méhnyakrákot, akkor szűrés nélkül nem dugsz senkivel gumi nélkül, tehát tudatosan vállalod itt is a kockázatot.


A legjobb az egészben, hogy nincs olyan, hogy a 11-18 napon kerülitek a szexet, és garantált, hogy nem esel teherbe! Nekem pl. a pocaklakó egy héttel a középidő után fogant, mikor már elvileg nem lehettem volna termékeny.

De itt az oldalon is már kb. 123210-en leírták, hogy a vérzés utáni napon, vagy a vérzés utolsó napján fogant gyerekük.


Ti meg vidáman du.gtok védekezés nélkül, mert aki nem akar gyereket, annak nem csúszik be a baba! Hát komolyan mondom, hogy ledobta az agyam ékszíjat!


A legjobb védekezés az lenne, ha megvárnád, hogy sikerült-e ezt a hónapot is megúszni teherbeesés nélkül. Aztán onnantól megmondod neki, hogy gumi nélkül többet neked be nem teszi egy pillanatra sem! Ha ez nem tetszik ennek a farkoknak, akkor menjen a fenébe!


Egyszerűen nem hiszem el, hogy ilyen nehéz észrevenni, ha egy férfi csak ürítésre használ, és egyáltalán nem érdekli se az egészséged, se az, hogy mi lesz, ha teherbe ejt.

Gondolom, amúgy van kósza 40 ezered abortuszra, mert biztos lehetsz benne, hogy ha egy csomag gumit nem érsz meg neki, akkor az abortuszt se fizeti! Azt meg viccből se vetem fel, hogy tartsd meg a gyereket egy ilyen "kapcsolatban".

2016. nov. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!