Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párom szerint nem létezik...

A párom szerint nem létezik olyan hogy becsuszott baba mert aki nem akar az vedekezik, ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés
Tudja hogy evek ota nem jartam nogyogyasznal es mondtam is neki h az elozo parommal nem szedtem fogamzasgatlot mert sajnos eleg durva hormonproblemakat okozott nalam aminek sajnos mèg most is nyogom a problemait.(koztes verzes.progrszteron hiany stb) de mikor egyutt vagyunk akkor o nem vedekezik semmilyen formaban.lehet h felre ertett es ugy gondolja hogy fogamzasgatlot orvos nelkul is lehet kapni?h ugy gondolja h szedek valamit?szoval lehetseges az h o ugy gondolja h szedek valamit es ezert nem vedekezik?vagy azert nem mert titkon talan megis akar?mivel az allitasa szerint becsuszott baba nincs?
2016. nov. 22. 12:39
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy hogy mondd el neki h használjatok pharmatexet?


Úgy ,hogy azt mondod h "Drágám mint tudod még nem akarok gyereket, ezért kellene védekeznünk, az is csoda h eddig nem lettem terhes 0 védekezés mellett. Mivel te allergiás vagy a gumira én meg a fog.gátlóra, kellene keresnünk más megoldást."


Azt se értem h itt találgatod h ha nem védekezik akkor gyereket akar-e. Ti erről sosem beszéltek h szeretnétek-e gyereket? Meg mi az h ő nem védekezik? Ezt nem közösen kellene megbeszélni és eldönteni?

Ahogy előttem már írták neked nem ártana egy alapos kivizsgálás se h mért zavaros a ciklusod ahogy leírtad.

A naptármódszer az nem védekezés, nagyon megbízhatatlan.

2016. nov. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
92%

"o ugy gondolja h ilyen nem letezik mert aki nem akar az vedekezik"


Szóval ő akar gyereket, mert ő nem védekezik... Akkor semmi gond, ha teherbe esel, mondhatod neki, hogy ha nem akart volna, védekezett volna.


Arra már nem is mondok semmit, hogy nem jártál évek óta orvosnál. Én egészséges vagyok, mégis megyek minden évben rákszűrésre. Amúgy meg hogy gondoltad, hogy orvos nélkül majd magától rendbe jön a hormonproblémád? Csak idő kérdése?



Érdekes, hogy itt a gyakorin aminden második párnál hormonprobéla+gumi allergia van, így nem tud sehogy védekezni.


Ja, ha már a védekezésnél tartunk. A naptár módszer, és a "kiszállás" (azaz megszakítás) NEM VÉDEKEZÉS!!!!!

2016. nov. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a kérdésből tök úgy tűnik hogy egyik félt se érdekli h terhes lesz-e vagy sem, mert mindketten magasról tesznek a védekezésre, kifogások persze vannak és 0 kommunikáció.
2016. nov. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
88%

A naptár módszer szinte semmit nem ér szabályos ciklusnal sem. Nekem a 7 napon, azaz mensi után közvetlenül fogant a babám. Szabályos 28 napos ciklusban.

A te ciklusod nem szabályos. Honnan tudod, mikor ovulálsz?

A pharmatex elvileg egy kiegészítő módszer,presszarium mellé. Önmagában szintén eléggé megbízhatatlan.

Orvoshoz menj minél hamarabb. A párod nyilván sosem használt óvszert, így bármit (!) elkaphattal tőle. Még egy hiv szűrés sem lenne hülyeség.

2016. nov. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
89%
Te most komolyan idegenektől egy fórumon kérdezed meg, amit a párodtól kéne?? Édes jóságos isten. Retardált mindenhol...
2016. nov. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
83%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


ez is te vagy? Ha igen: még mindig nem sikerült beszélnetek? meg felcsináltatni sem magad?

Ha nem: írj neki privátot és beszéljétek meg, mennyire akarnak a palijaitok gyereket :D meg legalább összeállhattok, ha mindkettőtöket otthagynak, mert segítek: NEM akarnak.

2016. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
90%

No itt vagyok én,aki visszér miatt hormont nem szedhet és mellé latex allergiám is van.

Na de szerencsére már 16évesen is volt annyi eszem,hogy utána nézzek,ugyan miért fáj olyan piszkosul a szex. És lám,létezik latexmentes óvszer... Nekem a nagy nem tervezett gyermek volt. De ha bárki kérdezi hogy sikerült,nem azt mondom.becsúszott,hanem hogy az apjával nem védekeztünk és úgy lett. Mert ez az igazság...

Itt mindenki gyógyszer mellett terhes valahogy... Szóval az emberiség összes nője ott van,aki az 1-2% hibaarányba esik a gyógyszernél.

2016. nov. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 Költőnő? ***** válasza:
86%
Rendszertelen ciklus mellett? Ez még normál ciklus mellett is az év vicces lenne, mint "védekezés "... istenem...
2016. nov. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Regen kiszallassal vedekeztunk.soha nem volt semmi gond belole
2016. nov. 22. 19:47
 30/34 Költőnő? ***** válasza:
100%
Gyógyszer mellett sem 100% a védelem, csak súgok. Dehát beszélhet itt neked bki bármit. Igazából én a meg sem született gyermeknek szorítok, hogy még se foganjon, mert a két leendő szülőjének együtt nem lenne annyi esze, mint egy szatyor döglött molylepkének.
2016. nov. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!