Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párom szerint nem létezik...

A párom szerint nem létezik olyan hogy becsuszott baba mert aki nem akar az vedekezik, ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés
Tudja hogy evek ota nem jartam nogyogyasznal es mondtam is neki h az elozo parommal nem szedtem fogamzasgatlot mert sajnos eleg durva hormonproblemakat okozott nalam aminek sajnos mèg most is nyogom a problemait.(koztes verzes.progrszteron hiany stb) de mikor egyutt vagyunk akkor o nem vedekezik semmilyen formaban.lehet h felre ertett es ugy gondolja hogy fogamzasgatlot orvos nelkul is lehet kapni?h ugy gondolja h szedek valamit?szoval lehetseges az h o ugy gondolja h szedek valamit es ezert nem vedekezik?vagy azert nem mert titkon talan megis akar?mivel az allitasa szerint becsuszott baba nincs?
2016. nov. 22. 12:39
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
65%

mondd azt neki, hogy te nem védekezel, ha gyereket csinál, hatalmas pert akasztasz a nyakába.

egyből komolyabban fog venni, mert nekem úgy tűnik lesz*rja hogy terhes leszel e vagy sem.

2016. nov. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
mondhatjuk h vedekezek mivel naptarmodszerezem..ez legalabb olyan mint egy kiszallasos modszer.de h tudnam neki felhozni a helyi fogamzasgatlast?gumit sajnos nem hasznalhatunk mert allergias ra
2016. nov. 22. 13:12
 13/34 anonim ***** válasza:
89%

Ha egyik fél sem védekezik, az nem becsúszott baba. Az vagy tervezett, vagy felelőtlenség.

Védekezés mellett valóban előfordulhat bizonyos százalékban "baleset".

2016. nov. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Amugy a becsuszott baba ugy kerult szoba h az egyik ismerosomnek gyereke lett es mondtam h hat ugy nez ki h becsuszott.es akkor mondta h o ugy gondolja h ilyen nem letezik mert aki nem akar az vedekezik.szoval ez a kijelentes nem elsosorban nekem szolt hanem altalanossagban szerintem
2016. nov. 22. 13:16
 15/34 anonim ***** válasza:
91%

Naptármódszer sz@rt sem ér. Én SPIRÁL mellett is terhes maradtam. Nem kéne a véletlenre bízni, ha nem akartok gyereket.

Hány évesek vagytok?

2016. nov. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
En 31vagyok o 35
2016. nov. 22. 13:20
 17/34 anonim ***** válasza:
91%

Ennyi ésszel inkább nem kéne nemi életet élned...

Arra nem vagy képes, hogy leülj vele és megbeszéld, hogy hogyan védekezzetek? Egy normális kapcsolatban ezt meg kellene tudni beszélni.


Egyébként meg iszonyú felelőtlen vagy, ha nem jársz orvoshoz és elmondásod alapján sincs rendben a ciklusod. Kezeltesd ki magad, mert így a végén te is úgy jársz, mint az ismerősöd vagy épp, hogy majd pont nem lehet gyereked, mikor szeretnéd majd...


Bár lehet, hogy jobb is, ha ennyi ésszel nem lesz gyereked, mivel még vele sem tudnál megfelelően bánni.

2016. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
79%
A havim utolsó napján fogant a kisfiam. Sok boldogságot a kicsihez!
2016. nov. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
69%
ha meg gyermeket akartok az milyen már, hogy becsúszásra játszotok? majd azt mesélitek neki...?
2016. nov. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
94%
Gyógyszertárban kapható Latex mentes Óvszer!!! Szóval nem mentség az hogy Ő allergiás!!!! De az komolyan mondom hogy felháborító hogy ennyire nem törödsz az egészségeddel... Hetekig vérzel meg évek óta nem voltál nőgyógyásznál.. Hát Gratulálok.. Te egy igazán felelősségteljes nő lehetsz ha még a saját egészségedet is konkrétan leszarod.
2016. nov. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!