Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor most mikor teszteljek?

Akkor most mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

12-13 naposak a lutealis fazisaim.

Egyesek szerint attol meg keses elott egy nappal nyugodtan tesztelhetek, mert masok is szoktak es pozi is lesz, ha baba van!

Masok szerint vàrjak 1-2nap kèsèst!

Èn ùgy gondolom hogy 14.dpo elott ugysem mutatja ki. Keveseknek mutatja ki. Szerintetek? Dec 3.ra nem várom.


2016. nov. 24. 19:25
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Utolsò fèlreèrtesz, nem hittem h attòl hamarabb termelodik, termeszetesen ugyanugy zajlik. Csak ha tudnek varnek 14-15.dpoig. de nem biztos h kibirom. Igy ha kesik aznap tesztelek! Az a 13.dpo! Koszonom egyebkent hasznos amit oral csak ehhez volt hozzáfűznivalòm! :)

Es a drukkot!

2016. nov. 24. 20:55
 12/23 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem hiszed azt, hogy hamarabb termelődik! :)


Csak azt akartam kihangsúlyozni, hogy a "nemvárt" az nem mindenkinek ugyan az a Dpo, szóval ha pl. úgy lenne nálad is, mint nálam, hogy a 15. Dpo-n éppencsak pozi, akkor neked már 2-3 napja késik. Míg másnak lehet, hogy a 15. Dpo a nemvárt napja, akinek olyan a luteálisa.


Na, szóval érted! :)

2016. nov. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Igen. Utàna elolvasztam mègegyszer. Bocsi.:) azon agyalok h megvarom a december 4-et hatha egy tesztet is sporolok. Meg nemis csalòdunk.:)
2016. nov. 24. 21:06
 14/23 anonim ***** válasza:
Görbét vezetsz egyébként? Nekem az segített, hogy mikor érdemes már tesztelni.
2016. nov. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Sokszor probaltam de nem megy. Sot sokszor stresszeltem rajta. Ami rontott volna hosszùtàvon a dolgokon (lehet) szoval ovutesztelek. Meg vitaminokat szedünk!:)
2016. nov. 24. 21:12
 16/23 anonim ***** válasza:

Persze, akkor nem is szabad csinálni, ha feszélyez, jól tetted, hogy abbahagytad! :)


Drukkolok nektek!

2016. nov. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Koszonom, Nálatok van már baba?

Tobbiek, probálkozik most valaki közületek?:)

2016. nov. 24. 21:20
 18/23 anonim ***** válasza:
Igen, az utolsó négy válaszoló az jómagam voltam, szóval ahogy írtam, van egy kisfiam. :) De hosszú és rögös út vezetett hozzá. Ő igazából a negyedik gyermekünk, mert van három angyalkánk is. Hamarosan kezdünk majd próbálkozni kistesóval, szóval lassan nekünk is újra izgalmasak lesznek a hónapok. :)
2016. nov. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. :) en a 7.hétben vagyok.
2016. nov. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nekem 13 napos a lutealis fazisom. Tobbszor voltam mar terhes,mivel pontos a ciklusom, ezert mertem tesztelni aznap este, amikorra vartam a mensit es nem jott. Es igyertelmu pozitiv tesztek lettek.

De az egyik terhrssegnel igen hamar ereztem, hogy valami van, nem hanyingerem volt, vagy hasonlok, hanem ket egymast koveto nap az ajulas szelere kerultem futas kozben. Ilyen soha sem volt korabban, 11. dpo-n reggeli vizelettel csinaltam tesztet es halvanyan ugyan, de akkor is pozitiv lett.

Ha nem kesik az ovulaciod az aktualis ciklusban, akkor nyugodtan te is csinalhatod a tesztet az elmaradt mensi kornyeken, ugyanigy kimutatja mar a legtobb teszt, mint annak, akinek 14 napos a lutealisa.

2016. nov. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!