Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív terhességi teszt 10...

Pozitív terhességi teszt 10 perc után?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mihez viszonyitva 10 perc?Megcsinaltad es utana eltelt 10 perc?Nekem ugyanolyan volt mint, amikor kimutatta, hogy +.
2010. ápr. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már vagy 4 fajta tesztet kipróbáltam,mind pozitív(némelyik elég halvány).A legutóbbinál 10 percen belül szinte semmit sem láttam ,de fél óra elteltével lett igazán erős.A többi is 10 perc után lett igazán erős,de azokon a 10 perc előtt is láttam a csíkot.Biztos hogy terhes vagyok?Annyira jó lenne már!!!
2010. ápr. 30. 10:53
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha 10 perc előtt lett rajta második csík is, akkor nem értem, miért értetlenkedsz. Ott van a csík, és nem semmotől lett ott, csakis a HCG-től, Azért halvány, mert még kevés HCG van a vizeletedben. Terhes vagy! :-)
2010. ápr. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!Azért vagyok ennyire "magabiztos",mert a családban senki nem meri elhinni hogy végre lehet babánk lesz.Mindenki mond minden hülyeséget,és már nem tudom kinek higyjek.

Mégegyszer köszi!Puszi!

2010. ápr. 30. 10:59
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár a tesztek leírásánál szerepel, hogy ha 10 perc után jelenik meg, az már nem reális, de annyi nőtől hallottam, hogy csak később jelent meg a második csík, amikor már a kukában volt a teszt és valóban babát vártak, hogy szerintem te is nyugodtan hidd el. Ne izgulj, árt a babának, csak örülj! :)
2010. ápr. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
én megcsináltam egy tesztet,nem mutatott semmit,csak mikor kikukáztam és megnéztem.eltelt közben vagy 2 óra hossza.másnap reggel csináltam egy újat,az negatív lett.másfél hét múlva csináltam még 1-et,hogy a dokinak tudjak mit mondani,az már kb 5 mp alatt pozitív lett.azóta már 5 hónapos a nagyfiam.
2010. ápr. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy volt, hogy a hajnali órákban már nem bírtam magammal és megcsináltam a tesztet, persze rögtön nem mutatott ki semmit... Reggel ránéztem, és halványan ott volt a +! És később, mint kiderült, valóban terhes voltam! Azért én még egy hét múlva csinálnék másikat is! Az viszont nekem rögtön két erős csík volt! :D
2010. ápr. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak esetek,amikor 10-15 percnek kell eltelnie,hogy megjelenjen a 2. csík, ekkor pozitív tesztről beszélhetünk. Ha ezen időn túl jelenik meg,az már negítívnak számít!

kismamablogon olvastam,szakértő írta!

2010. ápr. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja,ha halványan jelenik meg is pozitívnak számít!

És gratula,sok boldogságot,jó egészséget!!!!!!!

2010. ápr. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező! Mensi előtt,vagy után vagy?-hány nappal?

-csak mert nem vagyok benne biztos,hogy mikor csináljak,ill. csináljak e tesztet.

2010. ápr. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!