Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet baba? Valakinek hsonlo?

Ez lehet baba? Valakinek hsonlo?

Figyelt kérdés
volt egy spontán vetélésem oktoberben, most 10.én jött meg utoljára, (November 10). Most van peteérésem de már fáj a mellem valami iszonytosan, és szurkál, meg feszül a méhem pedig dec 14.én kéne megjöjjön...mert 32 naposak a ciklusaim...valaki? reménykedjek?
2016. nov. 25. 17:48
 1/6 A kérdező kommentje:
jah és tervbe van a picur és folyamatosan együtt vagyunk párommal, elméletileg a gyogyszerek miatt elsőre össze kéne jönnie a doki szerint.
2016. nov. 25. 17:54
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Ezeket a peteéréstől érzed. :) NE reménykedj, szerelmeskedjetek! ;)
2016. nov. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
még korai lenne kijelenteni,hogy ez a terhességtol van. Majd a kimaradt ciklusod után tesztelj. :) addig pedig sok sok szex. ;)
2016. nov. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Peteérésről hallottál már???
2016. nov. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
valószínűnek tartom hogy hallottam elvégre az most van, de azért kérdezem ezeket mert eddig ilyenek nem voltak. És sztem ez egy olyan oldal ahol nyiltan lehet kérdezni akár mennyire hülyeség nem??? nah mind1
2016. nov. 25. 18:40
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Ez tökéletes peteérés jele :) Most legyetek együtt okszor :) Hajrá
2016. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!