Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek mensi előtt fáj...

Ha valakinek mensi előtt fáj mindig a melle kb 1 héttel és ez mondjuk most elmarad, az lehet tünet a terhességre?

Figyelt kérdés

mostanában hasmenésem is van,de nem úgy,hogy rohannom kell,hanem mikor van széklet,akkor híg bár most vannak folyamatban a vizsgálatok a gluténérzékenységre (eddig 2 pozitiv véreredmény de a biopszia negativ) így lehet,hogy ez attól van,hogy rendesen eszek még,de a mellem csak most a nemvárt előtt 5 nappal kezd fájdogálni,nem 1 héttel előtte mint szokott

ti éreztetek nemvárt előtt tüneteket? ha igen mit?



2016. ápr. 9. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet.

De az is lehet, hogy két napot késik majd a vérzésed, és most azért fáj "két nappal később".

2016. ápr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ilyen kérdés van már itt fent. Ratudsz keresni, hátha segít.

Hőhullámok, mellfajas külső oldalon, puffadásom volt, emelyegtem is es pulzusom is megugrott. De ez mind olyan amiről utólagosan merjuk elhinni, hogy azok voltak. Hiszen ilyen korán, vagy akár később sem kell feltétlenül tünet a terhesseghez. Kinek ez, kinek az. Ha rakoncentral az ember, sajnos hajlamos a test produkálni rögtön, plane ha mar nagyon várja a babat.

2016. ápr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez az érdekes az emberi testben és a ciklusban. Ha nem vagy terhes, lehet, hogy csak más most a ciklusod - látható ok nélkül. Ha terhes vagy, akkor sem biztos, hogy ezért van a mellfájdalom vagy annak elmaradása.


Én menzesz előtt sose voltam rosszul, aznap volt mindig görcsöm, ez a görcs elmaradt aznap reggel, de addigra már volt pozi tesztem.:) De amúgy sem vagyok annyira magamat figyelős típus meg olyan tünetes fajta sem. A terhességemben is csak az ebédeket hánytam ki a 12. hétig aztán ennyi volt.:)

2016. ápr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem mindig így volt, hogy mielőtt megjött volna 1-másfél héttel feszültek, fájtak a melleim, aztán amikor terhes voltam, fel sem tűnt, hogy nem akkor fájtak, hanem mikor már meg kellett volna jöjjön és elég intenzíven, akkor ugye el is maradt a vérzésem, így teszteltem és pozitív lett.

De hányingert, émelygést csak a 7. hét körül éreztem.

2016. ápr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!