Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hónapja pecsetelő vérzesem...

Egy hónapja pecsetelő vérzesem van. Mitöl lehet?

Figyelt kérdés
Egy hónapja keztem el szedni fogamzasgatlót. Ugye menstruació első napjan vettem be. De nem múlt el rendesen azóta is pecsételő vérzésem van. Hetfőn vettem be az utolsó gyógyszert,de azóta sem jött meg rendesen csak pecsételgetek. Szerintetek mitől lehet? Volt már valaki így?

2016. nov. 25. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a fajdalomra gondolsz, marmint hogy mar most is faj es mi lesz igy a szulesnel, akkor kepzeld el azt, hogy van egy nem tul mely, de fajdalmas vagas a kezeden, majd masnap lefordazod az egesz karod valltol koromig.

Kb el is felejted a vagas okozta fajdalmat, a nagyobb fajdalom felulirja a kisebbet.

A vajudas a szules legfajdalmasabb resze, azalatt masra biztos, hogy nem fogsz figyelni, a kitolas pedig nagyon nehez es kellemetlen. Feszito, ego erzes van az egesz huvelyben, gondolj bele, hogy sokaknak gatat is megszenek kozben, megsem arra koncentralnak.

A szules maga pedig annyi hamserules okoz akkor a huvelyben (feluletes es nagyon hamar regeneralodik), hogy szules utan kozvetlenul sem fog szerintem a meglevo gyulladas "feltunni".

Azutan pedig kezelni is konnyebb lesz. Sajnos ez is a terhesseg egyik velejaroja, nagyon sokan szenvednek gombaval, szinte kezelhetetlen fertozessel terhesseg alatt.

2016. nov. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem ide szantam, fogalmam sincs, hogy miert a te kerdesed volt megnyitva nalam.
2016. nov. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm volt így, elment orvoshoz vele és kapott egy másik tabit. Szerintem ez nem jó dolog úgyhogy menj el te is :/
2016. nov. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg gyenge a tabletta amit kaptál. Váltás után (gyengébre) nálam is ez volt. Aztán abba is kellett hagyjam,mert amit előtte szedtem és tökéletesen bevált bevonták nálunk a forgalomból,a többi gyengébb volt és mindegyiknél pecsételgettem hiába próbálgattuk...
2016. nov. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így jártam de a második levéllel se lett jobb a helyzet, kaptam másikat de azzal is voltak gondok így inkább mi az óvszert választottuk védekezésnek. Nem mindenki bírja a fogamzásgátlót.
2016. nov. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2 hónapja kovaföld kapszulát szedek. Szerintetek az gyengíthette a hatását?
2016. nov. 26. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!