Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy pozitív teszt, émelygés,...

Egy pozitív teszt, émelygés, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Jött egy megérzés, hogy vegyek tesztet, mert hányingerem volt/van nagyon annyira, hogy ha nem fekszek le akkor baj van, hőhullámok(egyszer fázok egyszer nem), hatalmas cickók amik fájnak. Nem reménykedtem babában, mert PCOS-em van, segítség nélkül lehetetlen a baba elven, és emiatt a menstruációm is késik van, hogy 50 napot, most csak 20at, de mindig megjött. Megcsináltam a tesztet, csodálatosan erős pozitív, felhívtam a nőgyógyászomat, ma megyek is hozzá. Valakinél sikerült így? :) nagyon örülnénk már neki 10 hónap próbálkozás után :))
2016. nov. 28. 14:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2016. nov. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszönjük :)))
2016. nov. 28. 14:11
 3/15 anonim ***** válasza:

De jó ilyet hallani, szívből gratulálok! :)

Próbálj meg egészségesen élni, sportolni, az sokat segít, hidd el.

2016. nov. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Gratu, ha valoban baba! :)
2016. nov. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon köszönjük :) sportolok, van egy lovunk, versenyzek de ha valóban baba (Istenem legyen baba!!!!) akkor lightosra veszem a formát :)
2016. nov. 28. 14:20
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha pozitív a terhességi teszt akkor nagy valószínűséggel igen Terhes vagy. Gratulálok boldog babavárást 😄 😘
2016. nov. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező. Szintén PCO -m van szintén rendszertelen a ciklusom 38 nap késés után lett pozitív a tesztem.. Én is a cicifájás és a hőhullámok miatt csináltam terhességi tesztet ami erős pozitív lett. Azóta már 34 hetes kismama vagyok.. Szóval én Gratulálok 😍
2016. nov. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
el sem hiszitek mennyire boldog vagyok és mennyire akartam ezt olvasni, hogy boldog babavárást/gratulálunk!!! nagyon sokat jelent, egyelőre még a vőlegényemnek jelentettem be és a legjobb barátnőmnek :)) nagyon köszönjüük!!! :))
2016. nov. 28. 14:30
 9/15 A kérdező kommentje:
utolsó nagyon gratulálok neked!! Köszönjük!! :) sok erőt ad ilyeneket olvasni! :)
2016. nov. 28. 14:31
 10/15 anonim ***** válasza:
Sztem kismama vagy!!! :)
2016. nov. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!