Állapotos vagyok?

Figyelt kérdés
A párommal rendszeres nemi életet élünk,szeretnénk babát. Mult hónap 29. Én volt meg a mensim,a ciklusaim 28 naposak. 26. Án kellett volna megjönnie,csináltam tesztet de negativ lett. Mikor teszteljek megint? Mennyi késés a normálisnak mondható? Ma reggel kicsit fájt a hasam de nem jött meg.
2016. nov. 29. 10:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
54%
Tesztelj ujra hetvegen!
2016. nov. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Köszi,remélem addig nem jön meg.
2016. nov. 29. 10:56
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Reggeli vizeletből csináltad a tesztet? Elég koncentrált volt, hajnalban sem voltál előtte pisilni?

A menstruációs tünetek, menstruáció nélkül, tehát ez a meg akar jönni érzés, lehet terhesség tünete.

Hétvége környékén tesztelnék megint, az utolsó vérzésedből számolva szombaton leszel 5 hetes, ha babó van a dologban. :)

Abban sajnos nem tudok segíteni, hogy mennyi késés a normális, ha továbbra is negatív a teszt.

2016. nov. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
De jó lenne a baba :) eddig mindig vagy 2 nappal mensi elôtt nagyon fájt a hasam,de most semmi. Akkor csinálok tesztet szombaton,ha kibirom addig a várakozást :)
2016. nov. 29. 11:20
 5/28 A kérdező kommentje:
Ja,és reggeli volt,de éjjel is pisilek legalább egyszer
2016. nov. 29. 11:21
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Tesztelés előtt próbálj meg éjjel ne pisilni, mert nem lesz elég koncentrált a vizelet ahhoz hogy kimutassa. A vizeletedben fel kell hogy halmozódjon a HCG.

Milyen erősségű tesztet használtál legutóbb? Mert így lehetett azért negatív, hogy nem volt elég koncentrált a vizeleted és mellé egy gyengébb tesztet használtál.


Szombat reggelre szerezz be egy 10-es erősségű tesztet, és próbálj meg ne pisilni éjjel!


Szurkolok, mi az 5. próbálkozós hónapnál tartunk.

2016. nov. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot. Itt csak gyogyszertár van ahol lakunk s ott csak Gabriel teszt van.azt nemtudom milyen erős. Szurkolok nektek, a babához :)
2016. nov. 29. 11:56
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nemvárt napja utáni 4. napon lett halvány pozi a teszt. :) Szurkolok! :)

34 hkm

2016. nov. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Holnap lesz a 4. Ugy izgulok
2016. nov. 29. 12:12
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem neked a Gabrielt 20-asnak írják, de jónak mondható teszt! Ne aggódj! Ha nagyon türelmetlen vagy, esetleg próbáld meg már 2 nap múlva a tesztet, viszont ne kenődj el, ha negatív! Van olyan hogy csak 6-7 nap után lesz pozi, ez nagyban függ a fogantatás idejétől!
2016. nov. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!