Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Lehetek terhes? Sürgős!

Renikee18 kérdése:

SOS! Lehetek terhes? Sürgős!

Figyelt kérdés

Multhet elotti szombaton szeretkeztunk a baratommal és kiszakadt a gumi. Kb 3percig csinaltuk amikor eszrevettuk es azonnal ki is csereltuk. Nem elvezett el. Mára kellett volna megjonnie. Kb 10nap telt el.

Ma nem jott meg. Felek , h terhes lettem. Kerlek segitsetek!



2016. nov. 29. 16:49
 1/8 A kérdező kommentje:
És egy ideje émelygek is folyamatosan meg a fejem sokszor fáj és hányingerem is van.
2016. nov. 29. 17:03
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy terhes vagy. Pár nap késés nem jelent semmit.
2016. nov. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
El kellett volna menni esemény utáni tablettát íratni.. Simán lehetsz Terhes. De az is lehet hogy csak be képzeled a tüneteket.. nagyjából 2 hete volt ez a dolog szóval pont termékeny időszakban voltatok együtt mikor ki szakadt a gumi... Csinálj egy terhességi tesztet bármelyik drogériában vagy gyógyszertárban kapsz.. Ja és nem kell hozzá 18 évesnek lenni hogy vegyél egy tesztet... De mondjuk az én nőgyógyászom azt mondta hogy 1-2 hét csúszás még belefér főleg ha 18 év alatt vagy még előfodulhat hogy nem állt be a menzid...
2016. nov. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És az szerintetek normalis , hogy a hasamban ilyen fura(olyan mintha mozgasok lennenek) erzek??
2016. nov. 29. 17:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mozgásokat érzel a hasadban? :O

Szerintem bélmozgás lesz az. Nem kaptad el a hányós-hasmenéses vírust?


Amúgy csinálj egy tesztet.

1 nap késés még nem jelent semmit, másrészt kellett volna íratnod esemény utáni tablettát.

2016. nov. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen terhestüneted nem lehet aktus után 10 nappal! Csak beképzeled az egészet. A teszt pedig csak 14 nap után mutatja ki, ha terhes vagy.
2016. nov. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyon ráparáztál, nem hinném, hogy gond lenne. 10 nap után még a beágyazódás sem biztos, hogy megtörtént, nem érezhetsz semmi különöset.

Vegyél egy tesztet pár nap múlva, hogy megnyugodj, ha addig nem jön meg.

2016. nov. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tesztelj
2016. nov. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!