Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Iszonyúan megijedtem.

Mit tegyek? Iszonyúan megijedtem.

Figyelt kérdés
Hétfőn kellett volna megjönnie, de nem jött. Ugyanezen a napon először feküdtem le a barátommal, és szűz voltam. Azóta nem jött meg, és nagyon meg vagyok ijedve. Előző héten tény, hogy sok citromot ettem, és néha most is görcsölök, de nagyon félek. Mit kellene tennem hogy minnél hamarabb megjöjjön?
2016. nov. 30. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Eloszor is ne stresszelj mert valoszinu hogy attol meg tobbet fog kesni. Nem hinnem hogy terhes lettel, mivel hogy az elso alkalom volt valoszinu hogy az kavart be. Persze remelem vedekeztetek es ez utan is fogtok hogy majd ne fogd a fejed minden honapban. Amit most tenni tudsz az a varakozas.
2016. nov. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tehat, 3 napja kellett volna megjonnie es 3 napja fekudtel le a baratoddal? Vedekeztetek?
2016. nov. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha védekeztek nincs okod aggódni! Én kicsit kevesebb,mint egy hónapja vesztettem el,és 12 napot késett utána a menstruációm...képzelheted mennyire meg voltam ijedve..ha nagyon félsz akkor 7 nap után vegyél egy tesztet,de mondom,ha védekeztetek akkor semmi gond nem lesz,csak a hormonjaid szórakoznak veled!:)
2016. nov. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tenni ne tegy erte, hogy megjojjon. Rengeteg dolog miatt keshet. Valoszinu, hogy a szexualis elet elkezdese most kicsit bekavart a ciklusodba. Helyre fog allni magatol. A hetfoi aktustol tunetek nem lehetnek, ergo még! terhessèg sincs. Viszont ha vedekeztetek rendesen nem is lehetsz terhes, egyeb esetben 72 oras esemenyutani, 2 hét múlva teszt, ha addig sem jönne meg, utána pedig doki.
2016. nov. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Este megjött, még soha nem örültem neki ennyire! Köszönöm a válaszokat
2016. nov. 30. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!