Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap majdnem karamboloztam,...

Tegnap majdnem karamboloztam, és iszonyúan megijedtem. Árthat-e az a babámnak, ha sokszor hirtelen megijedek? És ha rosszat álmodom, azt is érezheti? 32 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. márc. 12. 07:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen érzi,hiszen,mindent érez,amit te.Nekem pl kijött az aranyeren,de nagyon,és annyira fájt,hogy egy éjjelt aludni sem tudtam miatta.Szegény kis békám is szenvedett velem együtt.

Semmiképp sem tesz neki jót.Lehet hogy nyugtalanabb baba lesz,amikor megszületik,illetve nagy ijedtség a szülést is beindíthatja.Esténként igyál meg egy kamillateát,meg a párologtatóba csepegtess néhány csepp levendulaolajat,vég egy meleg fürdőt...kövesse el mindent azért,hogy nyugodtan aludjál.

Lassan amúgy jó lenne hanyagolnod a vezetést,és max csak utasként a kocsiban lenni.Ha nem tudod megoldani,akkor meg buszozz vagy vonatozz.Nyugi,az esetek nagy hányadában éesz ülőhelyed,mert egy-két perc után az emberek észreveszik,és szerencsére a neveltetésük egyelőre erősebb mint a bunkóságuk.

2008. márc. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, próbálj megnyugodni. Gondolj arra, hogy milyen jó, hogy megúsztad!Vasárnap én tényleg karamboloztam, be is vittek kórházba, de semmi bajunk nem lett hál'istennek. K.b. 2 napig én is a hatása alatt voltam de a dokim megnyugtatott, hogy minden renben, pihenni kell. Amúgy a buszon is érhet baleset, de még gyalogosan is. Nem biztos, hogy ki lehet ezt mindig kerülni...
2008. márc. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jobb lenne, ha mostantól nem veztnél, mert sok a hülye az utakon, és szerintem nem kell keresni a bajt. Nem okoskodni akarok, csak ha nem muszáj, akkor ne vezess. A rossz álmok ellen pedig próbálj meg lazítani, a jóga vagy egy kis terhes torna lehet, hogy segítene. Boldog babavárást!
2008. márc. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!