Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoljak most errol? Ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak most errol? Ugy erzem h csalodtam egy kicsit a paromban. Nem vartam el ezt tole

Figyelt kérdés
Oszinten nem merem elmondani a dolgot sem a szuleimnek sem a baratnoimnek mert nemtudom h hogyan reagalnanak ra,inkabb megkerdeznelek titeket h mi a velemenyetek errol. A baratommal kb 5 eve ismerjuk egymast..3honapja egy part alkotunk,legjobb baratok voltunk..az elejen minden tokeletesnek latszott..minden szabad idonket egyutt toltottuk.Nagyon sokat ott voltam nalla,viszont mind ketten dolgoztunk.Az egyik hetvegen beszelni akart velem..nem erre szamitottam oszinten szolva.Elmeselte nekem h ez neki meg tul gyors h osszekoltozunk es h ilyen sokat egyutt legyunk..neki meg nem volt ien komoly kapcsolta es azt mondta h hozza kell meg szokjon ehhez..es h lassitsunk kicsit:s nemis tudtam h mit reagaljak erre..mostmar csak hetvegente talalkozunk de ez nekem keves..mit tegyek? Kerlek szepen adjatok par tanacsot vagy h ti mit gondoltok errol..koszonom szepen..
2012. okt. 29. 15:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lassítani akar, lassíts. Nem a világvége, lehet jól jössz ki még belőle
2012. okt. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De miert akar lassitani..? O is jol erezte magat velem..nemertem..azt mondta ha igy fojtattuk volna tovabb nem lett volna jovoje a kapcsolatunknak..
2012. okt. 29. 15:47
 3/15 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez volt a helyzet csak nekem volt sok, hogy mindig együtt voltunk, nem fogadta el a döntésemet hogy nekem sok hogy mindennap találkoztunk és így vége lett! Próbáld elfogadni, majd alakulni fog ez nála is! :)
2012. okt. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hát ez így kellemetlen lehet :S de hagyj neki időt és ne aggódd túl a dolgot :) csak nyugi és rendben lesztek majd.
2012. okt. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igazad van nem a vilag vege..de hogy johetnek meg ki jol ebbol...?
2012. okt. 29. 15:47
 6/15 A kérdező kommentje:
o is ezt mondta majd alakulni fog ez :)..es tudom h engem akar,tudom h komoly kapcsolatot akar velem..csak annyira rosszul esett..mint egy hidegzuhany..:s
2012. okt. 29. 15:48
 7/15 A kérdező kommentje:
Tehat akkor en ne is hozzam fel neki h talalkozzunk meg hetkoznap is? Nem akarok es nemis fogok neki konyorogni h talalkozzunk,na noi buszkesegem azert meg megvan! :)
2012. okt. 29. 15:50
 8/15 anonim ***** válasza:

Türelem rózsát terem..ahogy ő megszokja az új helyzetet annál inkább beleszeret. És odaadóbb lesz;) Én is imádom a párom, de kell hogy egy nap csak itthon a kutyával az ölembe Codozzak. Nem kell egymás nyakára nőni. Ez nem megcsalás, nem nemtörődömség, csupán jele, hogy minden párt egy külön személy alkot.

18/L

2012. okt. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hidd el értékelni fogja a későbbiekben a türelmedet!!!! :)
2012. okt. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen..:) most ugy erzem h megnyugodtam..:) De eleg ez h csak hetvegente talalkozunk..? pentektol hetfoig..:/ Nem keves egy kicsit?.:)
2012. okt. 29. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!