Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés idején lehet a...

Peteérés idején lehet a terhességi teszt pozitív? Itt valami kémiai dologra gondolok.

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 07:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
nem, hCG csak a megtermékenyítés, sőt, csak a beágyazódás megkezdése után termelődik. amúgy ez a hormon ugyanaz, mint a progeszteron, ugyanaz a hatása, csak picit más a szerkezete. egy immunreakcióval mutatják, ami annyira specifikus, hogy semmi mással nem reagál és álpozitív teszt sincs.
2010. máj. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Aha...köszi.Akkor terhes vagyok:))))))
2010. máj. 1. 08:18
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok terhes a teszt szerint

Na akkor most hogy is van ez???

2010. máj. 5. 12:51
 4/12 A kérdező kommentje:
Peteérés alatt volt pozítív a terhességi tesztem,de most már nem az....:(
2010. máj. 5. 12:52
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
nem lehet az. téves pozitívat mutatott, vagy szellemcsík volt
2010. máj. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
szines rózsaszín csík volt,ismerem a szellemcsíkot,nem az volt..sajnos rutinos tesztelő vagyok:((
2010. máj. 5. 13:27
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia hát lehet ez segít !

Nekem 1 hete volt meg és ma mentem wcre és egy nagy barnás plecsnit fedeztem fel a bugyimon!

Ja most a napokba van peteérésem!!

Be vok tijva hogy mi volt ez!!üdv Niki

2010. máj. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Ennyir eszeretnél babát??

Már abból gondolom hogy irod hogy rutinos tesztelő vagy?!!

Én igy vagyok csak nekem már van egy gyönyörü kisfiam ,csak be vagyok kattanvan még egy babáért!!

egy kislányt szeretnék!!szép estét

2010. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Milyen tesztel teszteltél?
2010. máj. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen,nagyon szeretnénk már babát

A doki szerint minden rendben,csak valahogy mégsem jön össze,mert rendszertelen a ciklusomvan mikor csak 80napra jön meg.Az orvos beállítaná gyógyszerrel,de azt mondta annak fogamzásgátló hatása van,így hagyjuk azt a megoldást.Nincs cisztám sem.Van ovu tesztem,van mikroszkópom..sose tudom mikor van peteérés mert nem egyértelmű.Vateráról vettem egy sráctól a teszteket,épp most hozott megint:))

Van ovu 20-as érzékenységű,meg 10-es terheségi csík.Most ezeket használom....már tiszta ciki bemennem a dm-be,vagy a gyógyszertárva,mert olyan mintha röhögnének rajtam...na ez a szerencsétlen megint visz 2 tesztet:((

Lelkileg is össze vagyok törve...nekem soha semmi nem sikerül úgy mint másoknak....

2010. máj. 6. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!