Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X epil baj, hogy nem erősebb?

X epil baj, hogy nem erősebb?

Figyelt kérdés

Elvileg egy hete késik, nem baj, hogy nem erősebb a kontroll csiknal? Volt már kémiai terhességem, vetelesem , emiatt fèlek!


[link]


2016. dec. 4. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem baj. Ha egy hét késés után még csak nagyon halovány lenne, vagy egyre halványabb, elviekben még az sem jelentene semmit, de tapasztalataim miatt akkor azért én is aggódnék, nekem olyan tesztekből még soha nem volt végül baba. Ez viszont szép erős csík. Miért gondolod, hogy a kontroll csíknál valaha is erősebbnek kell lennie? Az az ovulációs teszt maximum:)
2016. dec. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez full erős. Nem ertelek :)

Nekem sose volt ennél erősebb tesztem.

Gratulálok

2016. dec. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fele ilyen eros volt 5nap kesesnel. Kesobb se lett erosebb. Nem volt gond. Ezek tokeletes tesztek! :) elotte is teszteltel? Keses napjan?
2016. dec. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen rendben van :D Erősebb szinte sose lesz, vagyis ritka :D Ez csodaszép ne pánikolj, hanem örülj :)


Boldog Babavárást :)

2016. dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
En 2 nap keses utan teszteltem, ugyan ilyen eros volt mint neked, aztan kivancsisagbol 9hetesen csinaltam meg 1 tesztet, es ugyan ilyen eros volt akkor is, nem valtozott, nem lett erosebb mint a kontroll csik 😊
2016. dec. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, most kicsit megnyugodtam! 

Nemvart napján is teszteltem, persze erősödött azóta, de valamiért ennél jobban nem. Itt a gykn nézegettem pár x epiles képet , volt közöttük olyan ahol a tesztcsik nagyon erős volt nemvart után pár nappal.

Mégegyszer köszönöm !!

2016. dec. 4. 15:13
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 hét késésnél nem volt ilyen erős az X-epil terhességi teszt. Gratulálok. 35 hkm
2016. dec. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz ennél erősebbet? Nem egyértelmű?
2016. dec. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!