Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki a héten...

Van itt olyan, aki a héten "nem várja"? Van valami tünetetek? Tesztet?

Figyelt kérdés
Szombatra nem várom, és furcsa mert félidőtől szoktak fájni a melleim most pedig éppen csak kicsit érzékenyek. Tesztelni nem akarok szombatig. Ti hogy vagytok? :)
2016. dec. 6. 08:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szia! Én vasárnap környékén lennék esedékes. Egyelőre két ronda vírust is elkaptam, így fogalmam sincs, hogy vagyok. :D
2016. dec. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nekem 4napja kesik.. ma teszteltem negativ a teszt. A nemvart napjan, es masnap pms tunetek voltak. Gyengèn,de voltak. Azóta semmi. Csak szur a jobb petefeszkem. Neha nagyon. Nalam nincs baba ez biztos. Akkor mar mutatna a teszt. 15dpon vagyok
2016. dec. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Én a kisfiamnál menzi után 1 héttel teszteltem először halvány pozit. Ne add fel, nekem is későn volt pém. Abban a hónapban fogant a fiam, mikor meggyőződésem volt, h nincs is pém és már 9. hónapja próbálkoztunk. Drukkolok nektek!! :) Mi június óta próbálkozunk. Februárban volt missed abom, jó lenne, ha most sikerülne is minden rendben lenne.
2016. dec. 6. 22:44
 4/21 anonim ***** válasza:
Szia. Amig nem jön meg remènykedem a szivem melyen megis tudom / èrzem, nincs baba. Parom kedvèèrt, holnap tesztelek! :)
2016. dec. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Én hétfőre nem várom, ma 10 napja hogy ovum volt, előtte nap voltunk együtt, szóval bízom benne.

Kicsit émelygek és a hasam alja nagyon feszül. Nemtudom mikor teszteljek, vagyis de tudom h nemvárt napján elég de nem bírom ki :)

2016. dec. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:

Sziasztok!

Jùlius óta próbálkozunk, 30 naposak a ciklusaim. Nagyon kicsi az esèlye, h pont most sikerült volna, minden tünet megvan ami a "nagykönyvben" levan irva :-)

Vasárnapra nem várom. Mùlthèt szerda òta folyamatosan görcsölök (szùrkálások is) és feszül az alhasam. Kb 15 percenkènt rohangálok pisilni és iszonyù fáradt vagyok egész nap szinte. A melleim nagyon érzèkenyek és ma pl. nagyon kemènyen lègszomjam volt egész este. Tesztelni nem tesztelek csak majd ha már kb 3-4 napja késik. De mindenképp jelentkezem és addig is szoritok nektek!!!

Kitartást!

2016. dec. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hú de szupi, egyre többen izgulunk. Nekem is furi a hasam, olyan mintha fel lennék puffadva, de másabb mert inkább a méhem körül érzem. Egyébként extra feszült-sírós-ideges vagyok, ami pont lehet PMS tünet is, de reméljük nem az. Drukkolok mindenkinek! Jelentkezzetek mindenképp, hogy mi a helyzet! :)
2016. dec. 8. 16:26
 8/21 anonim ***** válasza:
Nekem ma megjott a 17.dpon. asszem letter voltam.:^
2016. dec. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:

6-os vagyok...

Nekem is feszül az alhasam meg PMS tüneteim vannak, de nem akarom beleélni magam semmibe, mert már sok hónap volt csalòdással teli. Jelentkezem azonnal ahogy történik valami. Szoritok èn is nektek👍🏼

2016. dec. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as!! Tudom mit érzel, sajnálom, ismeretlenül is ölellek! De tudod, új hónap új esély! Mindig ez vigasztal engem. Pik-pak eltelik a két hét és újra lehet próbálkozni...Csak pozitívan!!
2016. dec. 8. 19:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!