Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fény elé tettem s tesztet és...

Fény elé tettem s tesztet és úgy látszik a második csík, terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2016. dec. 2. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi honnan tudjuk Kérdezõ? Képet sem küldtél.:)
2016. dec. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tölts fel képet, hogy segíteni tudjunk ! :)
2016. dec. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha forgatni, szerkeszteni, alulról világítani kell, hogy látszódjon rajta egy csík, akkor csak azt látod, hogy hol van a reaktív anyag a teszten.

Ha pozitív lesz a teszted, azt észre fogod venni, hidd el!


Ha túl korán tesztelsz, akkor is full negatív lesz, ha egyébként már valami elkezdődött. Ilyenkor is érdemes még várni pár napot, és amíg nem jön meg, addig 3 naponta csinálni egy tesztet. Ha tényleg terhes vagy, ki fogja mutatni!


Ennek a forgatásnak, szerkesztgetésnek annyi értelme van, mintha filccel rárajzolnád a második csíkot. Nem ettől leszel terhes!

2016. dec. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pozitív az a teszt ha nem kell vele trükközni hanem egyértelműen látszik az a 2. Csík.. Valószínűleg fénynél csak a Reagens helyét látod
2016. dec. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szabad szemmel fény nélkül nem látszik semmi.
2016. dec. 2. 14:29
 6/10 A kérdező kommentje:
Már 9 napja késik. Volt egy fél nap amikor pecseteltem és barna folyasom volt. Most meg nyulekony folyásom lett. Nem tudom mi lehet.
2016. dec. 2. 14:32
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
9 nap késés utan mar le kellene ugrania csíknak...szoval szabad szemmel igencsak lathato lenne. Szerintem. Meg akkor is ha nem pont kozepidoben fogant.
2016. dec. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
reggeli pisiből csináltad? mert még lehet azért nem látni rendesen... mondjuk nekem már 5.nap késés után délutáni kimutatta és ahogy az előző kommentelő is írta,majd leugrott róla :D olyan egyértelmű volt, de hát különbözőek vagyunk..
2016. dec. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem. Pisiltem és utanna 1 óra múlva pisiltem és abból.
2016. dec. 2. 18:17
 10/10 anonim ***** válasza:

Reggeli elsőből ismételd meg.

Nem volt elég koncentrált a vizelet.

Drukkolok

2016. dec. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!