Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovum 12. -en esedekes. Ket...

Az ovum 12. -en esedekes. Ket napja volt az utolso aktusunk. Mensi utan . Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2016. dec. 6. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom tervezitek a babát és védekezés nélkül szexeltek.. Igen lehet Terhes!!! Bármikor teherbe lehet esni. Barátnőm menzi elött esett teherbe, Anyum menzi utáni napokban.. Én menzi 3. Napján történő aktusból lettem várandós!!!! Szóval BÁRMIKOR TEHERBE LEHET!!!!!!!!!! Viszont, Ha nem akartok gyereket akkor Védekezzetek Normálisan!!!!!!! Ne játszotok a tűzzel mert elöbb vagy utóbb megéget!!! A megszakításos szex Nem Védekezés!!!!
2016. dec. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha tényleg 12én lesz ovu, akkor nagyon kicsi az esély ebből az aktusból.

De miből gondolod a 12i ovut? Nekem a 7 napi aktusból lett babám, szabályos, 28 napos ciklussal, korai ovuval. "Rendes" ovu időben kb egy hétig nem is találkoztunk, a férjem elutazott. A baba is már az első uh-n is nagyobb volt egy héttel, úgyhogy tuti a korai ovu.

Szóval, én azt tapasztaltam, nincs reménytelen hónap!

2016. dec. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok koszi a valaszokat gratulalok a babohoz! Igen,tervezzuk mi is! Hat nekem altalaban a legrovidebb ciklusom 33 nap,a leghosszabb 34 a naptarmodszer alapjan. Sose voltak pontosak a menstruacioim,volt hogy elobb volt,volt hogy kesobb vilt amikor majdnem 2hetig volt meg. Volt egy vetelesem is sajnos..:( ezert nagyon felek...a tarolt menstruacioim,a naptaram szerint 12-en lesz a legkozelebbi ovum,3 napja voltunk utoljara egyutt,nem vedekeztunk...e szerint lehetseges a terhessseg??
2016. dec. 6. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!