Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor hány hetes vagyok?...

Most akkor hány hetes vagyok? Lehet buta kerdes vagy ertetlennek tűnik. De ezt nem értem.

Figyelt kérdés
Ha jól tudom az orvos úgy számol hogy az utolsó menzesz elso napjától. Nekem oktober 12.en jott meg utoljára . a szerint akkor ma 8hetes vagyok. az orvos azt irta a papiromra 6hetes. ez miért lehet ?
2016. dec. 8. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg késői peteérésből foganhatott a baba, és UH alapján a méretei 6 hetesre utalnak.
2016. dec. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt szívhang? Nekem azért írtak 7 helyett 6-ot először, mert még nem találták, így a protokolljuk szerint annyit kellett beírni, hogy visszahívjanak kontrollra. 2 héttel később volt szívhang, és már a mensi szerinti időt írták a papíromra.
2016. dec. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak a petezsak meretét irtàk fel.. sem azt h szikholyag van-e vagy embrio... semmi... igy szivhangot sem halott gondolom. . mivel ugy mentem oda, hogy nem kívánt terhesseg es sztk-ka mentem.. igy semmiről nem tajekoztatott az orvos... egy bunko. csak a petezsak mérete es ennyi. ..
2016. dec. 8. 17:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Hiába sztk, ha nem látott semmit, akkor nincs mit írni. Ezért írhatta a papírra, hogy 6 hét, mert 8 hetesen már szívhang van, embrió crl-t is szoktak mérni. Ha csak petezsák méretet írt, akkor nem látott mást, a mért adat 6 hetes terhességnek felel meg.

Én mindkét terhességemmel sztk-ban voltam, az elsőnél még nem is igazán fogtam fel, a doki nekem is csak petezsákot látott, 2 hét múlva menjek vissza, addig döntsem el, hogy megtartom, vagy sem. Azóta 7 éves.

A másodiknál hiába mondtam, hogy már 9 hetes terhes vagyok az utolsó menstruáció alapján, a méretei alapján később fogant, így alig 8 hetes voltam csak. Meg az sem mindegy, hány naposak a ciklusaid. Mert ha nem 28, akkor máris borul az eredeti számolás.

2016. dec. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!