Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki ovuláció előtt 2 vagy 3...

Aki ovuláció előtt 2 vagy 3 nappal volt együtt a férjével, milyen nemű babája született?

Figyelt kérdés
Mi 3 nappal előtte voltunk együtt, UH-s adatok alapján visszaszámoltam a peteérésem idejét és néztem a feljegyzéseimet (nyák, petefészek-szurkálás), így tudom, mikor volt ovulációm, szeretkezés pedig csak egy volt abban a hónapban. Mi egyébként még nem tudjuk a nemét a picurnak.

2016. nov. 9. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Esélyesebb a lány, de biztosra majd az UH mondja meg.

Nekem a 18 hetes UHn mindegyik babával 100%-ra megmondták.

(Ja és nekem lányok lettek mind. :) )

Az utolsónál előző este voltunk együtt, reménykedtem fiúban, viszont 2 vagy 3 nappal korábban is együtt voltunk, szóval lehet hogy valaki már ott várakozott a cél előtt. :)


Egy genetikával foglalkozó ismerősöm szerint van egy olyan teória, hogy a "petesejt választ", szóval biztosat nehéz itt mondani, az meg még mókásabb, amikor egyesek arra gyúrnak, hogy fiúk vagy lányuk legyen...

2016. nov. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Egyik ismerősömnek fia lett másiknak lány.. De van olyan ismerősöm aki ovuláció után volt.. Lánya lett mind háromnak doki követte az ovulációt szóval jókor voltak ahhoz együtt hogy lány illetve fiú legyen...
2016. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2fiú!:)
2016. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2 nappal ovu előtt voltunk együtt és kisfiú lett.
2016. nov. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
82%
Ovu előtt 3 nappal és lány lett.A második ovu előtt egy nappal és fiú lett.
2016. nov. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ovu előtt 3 nappal és kislány. Most ovu előtt 2-vel és még nem tudjuk.


Nektek kedves kérdező milyen nemű baba lett? Gratulálok egyébként!

2018. jan. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kisfiam lett.
2018. febr. 13. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!