Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Folyamatos alhasi fájdalom és...

Folyamatos alhasi fájdalom és folyás mitol lehet?

Figyelt kérdés

Kb ket hete kezdtem erezni hogy allando pisilesi ingerem van el is mentem korzeti dokihoz .vizeletet elkuldte laborba negativ lett.viszont az erzes nem mult el sot tarsult hozza folyamatos egesz napos tompa alhasi fajdalom es kb 3 napja bo vizes folyasom van egesz nap de pisiles nem csip es bem viszket semmi.gombam mar volt az kizarva mety akkor egett viszketett.milyen baci onkzhatja ezt? Koszi



Vagy esetleg ciszta lehet? De az nem okoz folyast es elozo hobapban rendesen megvolt.szerintetek?


2016. dec. 11. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább fertőzés. Elkéne menni nőgyógyászhoz
2016. dec. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen elmegyek jovo7en csak kerdezem mi lehet esetleg. biztos fertozes en is azt hiszem. volt mar ilyenem régebben de mar nem emlexem hogy magatol e mult el vagy szedtem e ra vmit.
2016. dec. 11. 13:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is fertőzés lehet
2016. dec. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!