Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi lehet az esélye, hogy...

Mennyi lehet az esélye, hogy terhes vagyok? (1x nem vettem be a tablettát)

Figyelt kérdés

Szóval mindig kora estefelé veszem be. Pénteken 7-kor bevettem, de szombaton elfelejtettem. Vasárnap 5-kor bevettem kettőt (a szombatit és vasárnapit) utána együttvoltam a barátommal este és belémélvezett. Szóval 52 órán át nem vettem be gyógyszert. A tegnapi, azaz vasárnapi volt az utolsó tabletta, szóval most kell majd megjönnie (valószínűleg holnap vagy szerdán)

Szerintetek most akkor lehetek terhes? Mennyi az esélye? Főleg így, hogy utolsó tabletta.


2016. dec. 12. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
én is volt hogy kihagytam elfelejtettem. volt olyan is hogy véletlen két napot is kimarat, nem volt gond
2016. dec. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Ha a harmadik héten marad ki tabletta, akkor nem kell pótolni a kimaradt szemet, hanem meg kell tartani a 7 napos gyógyszerszünetet, mellévédekezés sem szükséges. Nem leszel terhes, de fölösleges volt bevenni az a két szemet. Legközelebb olvasd el a tájékoztatót, mielőtt cselekszel, mert minden héten máshogy kell eljárni, ha kimarad tabletta.
2016. dec. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Másodiknál a pont.
2016. dec. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, megnyugodtam.

Elolvastam amúgy, csak ez valahogy kimaradt. :D Majd nekifutok mégegyszer.

2016. dec. 12. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!