Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inofolicot szedett valaki?...

Inofolicot szedett valaki? Segített? Kell még mellé szedni valamit?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk a férjemmel. Ezt javasolta az orvosom, hogy 2x1- et szedjek.
2016. dec. 13. 13:23
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Kedves 18-as!


5-ös vagyok. Nálam egyenlőre semmi, majd a jövő héten esedékes a menstruáció. Nem a ciklus elejétől iszom az Inofolicot, peteérés előtt pár nappal kezdtem el.

Ovuteszt szerint volt petérésem.

Meglátjuk mi lesz, bár nem hiszem, hogy ez a hónsp sikeres lett volna.

De nagyon bízom ebben az Inofolicbsn, hátha a köv. ciklusban eredményt hoz:)

2017. jan. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Ha olyan a gond, akkor egy ètrendkiegeszito nem fog csodat tenni sajnos. Legalabbis onmagaban nem.:/ barmilyen gyogyszer mellè szabad szednI ha komoly hormonalid gond van. PCOS-oknak ajanlott de ok is szednek melle mást is
2017. jan. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

18. vagyok.

Kedves 19 😊 7. eve orvostol-orvosig es gyermektelenul. Most fogok ujra megtenni mindent de mas vonalon. Orvosilag egeszsegesek vagyunk, megsem jon a Baba. Ugy dontottem megteszek mindent mas uton is. Inofolic, kinai gyogymod, akarmi, barmi ami alternativ gyogymod. Kovezzetek meg de en mar orvost NEM AKAROK LATNI!!!!!! Ugy erzem magam, mint egy kiserleti nyul. Elegem van.

Kedves 5os es 20as, drukkolok Nektek! A gyermek egy Csoda!

22es, igazad van de amikor mar mindent veszve erzel..minden kapaszkodot es uj eselyt jelent.. Talan ebben AZ inofolicban van valami es pont akkora memnyisegben amore eppen szuksege van a szervezetemnek. En mar semmit nem veszitek, max nyerek.

2017. jan. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Kedves 22-es,

ezzel tisztában vagyok. Az Inofolikot sem csak úgy, hanem endokrinologus tanácsara szedem, ill. szedek mellé mást is, amit szintén endokrinologus írt receptre. Nem vagyok pcos.

2017. jan. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Oke. Nem rosszbol irtam! :)
2017. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Ok, én sem:) bocs, kicsit hülyén fogalmaztam:)
2017. jan. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
SemmI baj!!:)
2017. jan. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Én december közepén kezdtem inni. December 22.én megjött pontosan 28 napra. Máskor szinte mindíg 30-33-re jött. Átlagban 3 napig tartott és gyenge volt. Ez most 5 nap volt és sokkal intenzívebb. Nagy reményt fűzök a januárhoz és mindenkinek drukkolok. :)
2017. jan. 2. 20:19
 29/33 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Van már jó hír valakinél?
2017. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Nalunk nincs :(
2017. márc. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!