Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora a baj? Mik az esélyek?

Mekkora a baj? Mik az esélyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám kínos, a történet a következő: A barátommal lefeküdtünk, védekezés nélkül. Ő elélvezett, de nem bennem.

Ezután nagyjából egy óra telt el, amikor kielégítettem szájjal, aztán újra szeretkeztünk. Ismét védekezés nélkül.

Mennyi az esélye annak, hogy teherbe esek? Azóta kisebb alhasi fájdalmaim vannak, nem tudom, hogy ez mennyire természetes.

Köszönöm mindenkinek a választ!:)



2016. dec. 13. 18:39
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Végezd el a terhességi tesztet!
2016. dec. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Simán. Annyi esze sem volt, hogy pisiléssel ürítse ki, amit lehet és utána megmossa két menet közt?
2016. dec. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez mikor történt? A teszt 2 héttel később mutatja ki.

És a menstruációd első napjától számítva hányadik napon volt?

Egyébként az alhasi fájdalom nem annyira a korai terhesség jele, sokkal inkább valami gyulladásé.

2016. dec. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ez most volt, nagyjából 3-4 órája, szóval biztos, hogy a terhesség tünetei nem most fognak jelentkezni. Éppen ezért a teszttel sem megyek semmire, mert az két hét múlva tud bármit is kimutatni.

A legutóbbi menstruációmnak 11 napja lett vége, és 23-án kéne következőre megjönnie.

2016. dec. 13. 18:56
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Esemeny utani tabit ajanlok mindenkeppen, hogyha nem szeretnel babat, mert igy eselyes, hogy teherbe esel. En is elovaladektol lettem terhes.
2016. dec. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem semmi gond, de azért majd csinálj egy tesztet kb. 14 nap múlva.

Nagyon sok múlik a srácon, hogy tényleg idõben kiszálljon, ez a titka, akárki akármit mond.

2016. dec. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Ilyen hulye titkokat inkabb ne osztogass meg. Az elovaladektol is teherbe lehet esni, ami elojatek kozben is johet, vagy a szex elejen/kozepen/vegen.
2016. dec. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%

#7-es.

Téged egy nőgyógyász kiröhögne, azért nem lehet olyan könnyen teherbeesni.


Volt ma egy csaj, aki írta, hogy mensi 2. napján szexelt a barátjával védekezés nélkül, erre mindenki írta, hogy 72 órásat azonnal vegyen be, mert fúú terhesség. Én azt mondtam, beszéljen a dokival, mit javasol. Aztán jött is vissza a csajszi, hogy a doki megnyugtatta, nem kell semmi.;)

2016. dec. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ma 19:18 Mivel nem mindegy, hogy a ciklus mely napján szexel védekezés nélkül. Némely napokon teljes biztonsággal lehet, akinek pontos a ciklusa. Okosat nem nagyon mondtál, legfeljebb azt, hogy érdemes orvoshoz menni.
2016. dec. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Azt azért le kell szögeznem, hogy a barátom időben kihúzza, mindig.

Előfordul, hogy rögtön, miután kihúzta, megy el, de sosem bennem.

Általában védekezés nélkül szeretkezünk, és eddig még nem volt gondunk belőle, persze tudom, hogy ez nem kizáró ok.

Figyelünk mindketten, és próbálunk óvatosak lenni, csak ma ez így jött össze.

Igazából a fő kérdésem az lenne, hogy a spermiumok meddig életképesek/termékenyek, illetve mennyit dob az, hogy a számban...volt.

2016. dec. 13. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!