Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora a baj? Mik az esélyek?

Mekkora a baj? Mik az esélyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám kínos, a történet a következő: A barátommal lefeküdtünk, védekezés nélkül. Ő elélvezett, de nem bennem.

Ezután nagyjából egy óra telt el, amikor kielégítettem szájjal, aztán újra szeretkeztünk. Ismét védekezés nélkül.

Mennyi az esélye annak, hogy teherbe esek? Azóta kisebb alhasi fájdalmaim vannak, nem tudom, hogy ez mennyire természetes.

Köszönöm mindenkinek a választ!:)



2016. dec. 13. 18:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%
#7-es vagyok. Egy ilyen agyoniskolazott nogyogyasz rohogjon is ki. A parom mindig idoben kivette, megis terhes lettem elovaladektol, pedig 2 evig megszakitasos modszert alkalmaztunk, es nem lett semmi, de hopp, 2 ev utan lett, es most van egy 11 honapos kislanyunk. Ugyhogy errol ennyit... teged rohogne ki minden ember, akinek van egy kis sutnivaloja.
2016. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt olvastam egy nő kérdését, aki naptármódszerezett, peteérésig volt pár nap, de öt napot kibírtak a fickók benne. Abortusz lett belőle, de fejlődési rendellenesség miatt.
2016. dec. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én menzi 3. Napján történő aktusból lettem várandós... 36 hetes kismama vagyok

Szóval esély van rá.. Főleg hogy védekezés nélkül szexeltél.

2016. dec. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszi a kismamás kommenteket, de azt is jó lenne tudni, hogy attól még, hogy nem védekeztetek, hogy történt.

Belétek élvezett a párotok, vagy nem? Mert ez se mindegy.:)

2016. dec. 14. 11:33
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem élvezett belém de még is várandós lettem.
2016. dec. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!