Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesség vagy más...

Lehet terhesség vagy más állhat a háttérben?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve szedem a Milligest fogamzásgátlót, az előző hónapban antibiotikumot kellett szedjek, így a barátommal három hétig nem is "voltunk együtt" (Nem tudom, ez hasznos információ-e kicsit). Azután piros napok következtek, majd az új levél elkezdése után 3.-án és 11.-én szexeltünk. A tablettát minden este ugyanúgy 7-kor veszem be, egy szemet sem hagytam ki, mégis az utolsó együttlétünk óta furcsa alhasi fájdalmaim vannak. A nap nagy részében közepes, néha erős alhasi fájás, néha pedig mintha szúrkálna a jobb petefészkemnél. Olvastam, hogy lehet vakbélgyulladás, ciszta is a háttérben esetleg, valamint bélproblémák, de most az ünnepek gyors közeledtével lehetetlen a sokminden miatt, hogy eljussak orvoshoz. Még 4 tabi van a 7 napos szünetig, ráadásul csak körülbelül a harmadik naptól szokott a menstruációm jelentkezni, ma reggel teszteltem azért egyet, de negatív, gondolom ha elmarad a menzeszem, akkor már biztos. Viszont még hozzá kell tennem, hogy az utolsó együttlétkor a barátom véletlenül kicsit erősebbet "lökött", és mintha nekiütődött volna a méhszájamnak. Lehetséges hogy attól lehet ez az egész? Vagy az teljesen független lehet? Esetleg feleslegesen parázok terhességen? Még nagyon nem kéne egy baba. Bocsánat a túl sok kicsit kusza infóért!
2016. dec. 13. 21:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és kihagytam még az egyéb tüneteket, (bár azok is kétesek, ugyanis talán betudható a mindennapos utazgatásnak Budapestre, mivel ott tanulok) elég kimerült vagyok mostanában, nagyon sokat aludnék, viszont enni nem igazán tudok. Két napja ismeretlen okból úgy megszédültem hogy le is kellett ülnöm és nem láttam kettőig, máskor inkább hányinger.
2016. dec. 13. 21:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon korai lenne hányingert, szédülést érezned. Ilyen korán csak mensi szerű görcsök és szúrkálás jelentkezik + esetleg mell érzékenység. Gyógyszer mellett is lehetsz terhes, nem 100%os a védelem. Ha elmarad, akkor tesztelj.
2016. dec. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mell érzékenységem csak egy napig tartott, azóta semmi ilyesmi, aznap azért úgy eléggé be voltam parázva de másnap már nem fájt, így kicsit megnyugodtam, de még mindig bennem van a para azért. Köszönöm a választ!
2016. dec. 13. 22:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Korai lenne a tünet.. Menj el nőgyógyászhoz
2016. dec. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!