Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőm menstruációja 6....

Barátnőm menstruációja 6. napja késik. A késés napjától számítva legalább 5 napja nem szeretkeztünk, és ma csináltunk egy 25-ös érzékenységű tesztet, ami negatív lett. Az utóbbi időben hagyta abba a fogamzásgátló szedését. Lehet köze a dologhoz?

Figyelt kérdés
Kimutatja már ilyenkor az esetleges terhességet a teszt?Válaszaitokat előre is köszönöm!

2016. dec. 12. 22:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Sima egyszerű teszt amit drogériában vagy gyógyszertárban vagy akár a tescoba is lehet kapni igen kimutatja.
2016. dec. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Igen, már ki kellene mutatnia.
2016. dec. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Drogériában vásároltuk, Facelle márkájú. nem mintha nem hinnénk benne, de azért érdekel a közvélemény is, mert én még nem tudtam teljesen megnyugodni
2016. dec. 12. 22:54
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

Nem, egyáltalán nem biztos, hogy kimutatja! Ne vezessétek félre a kérdezőt!


Ha mostanság hagyta abba a fogamzásgátlót, még teljesen bizonytalan a peteérés ideje, így azt sem lehet tudni, egyáltalán késik-e, vagy csak azért nem jött meg, mert még nem is volt peteérés.


Ha vezetne hőgörbét, abból meg tudnám mondani, hogy mi van:

- volt-e egyáltalán ovulációja

- késik-e már egyáltalán (ha az ovu óta még nem telt el két hét, még nem számít késésnek)


A teszt meg csak akkor mutat biztosat, ha az ovu óta eltelt már bő két hét. De mivel az ovu ideje ismeretlen, nem tudjuk, mikor telik le ez az idő.


Teszteljen pár nap múlva újra és ha egy-két héten belül se pozi teszt, se vérzés, kérjen időpontot nőgyógyászhoz.

2016. dec. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miután én abbahagytam a fogamzásgátlót, kb. 3 hónapig nem jött meg. Van ilyen.
2016. dec. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Neki egyszer màr megjött azóta, tehát ez a második fogamzásgátlós ciklusa
2016. dec. 12. 23:48
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg a szedés abbahagyása után 1-2 alkalommal még megjött, utána annyira nem, hogy fél év múlva gyógyszerrel kellett meghozni. Bármi lehet, hidd el.
2016. dec. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Az összes terhességi tesztre igaz, hogy (amennyiben nem hibás a teszt) a sikeres aktus után 14 nappal mutatja ki a terhességet. Ezért van ráírva, hogy kimaradt menzesz első napjától, mert feltételezik, hogy ovuláció a ciklus közepén volt, normál esetben nagyjából akkor kellene lennie. Ha tudod mikor volt szex, ki tudod számolni, hogy már kimutatja-e.
2016. dec. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ebbe ne legyetek biztosak. Két hét késés és egy hatalmas györcs után mentem korházba ahol vért vettek és uh-n néztek igy is úgy is és nem láttak semmit. A doki annyit mondott hogy a bal petefészkemet nem látja. nemsokkal késöbb kiderült hogy akkor már több mint két hetes terhes voltam és nem értik hogy a vérből miért nem látták.
2016. dec. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó:két hetes terhesség nincs.A menstruáció elmaradàsakor már 4 hetes vagy.A két hetes terhesség kb a fogantatas időpontja
2016. dec. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!